Spotřební elektronika  Foto & video  Doplňky a příslušenství  Reflektory, blesky a doplňky  Natec LED blesk ALFAMA
Natec LED blesk ALFAMA
Natec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMANatec LED blesk ALFAMA
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Natec LED blesk ALFAMA

LED lampy jsou nezbytnou součástí vybavení mnoha fotografů. Jsou malé, energeticky úsporné a mnohé z nich nabízejí velké možnosti díky napájení z baterií. Natec Alfama LED je kompaktní lampa, která díky 49 LED diodám a barevné teplotě 6000 K zajistí nejen dobré osvětlení objektů, ale také možnost tvorby kreativních snímků. Zdroj světla, který hledáte Hledáte způsob, jak…
Kód: 3681476PN: NLL-1834Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

LED lampy jsou nezbytnou součástí vybavení mnoha fotografů. Jsou malé, energeticky úsporné a mnohé z nich nabízejí velké možnosti díky napájení z baterií. Natec Alfama LED je kompaktní lampa, která díky 49 LED diodám a barevné teplotě 6000 K zajistí nejen dobré osvětlení objektů, ale také možnost tvorby kreativních snímků.

Zdroj světla, který hledáte
Hledáte způsob, jak zatraktivnit své záběry? LED lampy jsou ideální pro vytváření originálních relací. Zvláště užitečné jsou ty, které umožňují měnit světlo nastavením jeho intenzity. Natec Alfama LED je jednou z lamp, s nimiž snadno vytvoříte zdařilé portrétní sezení. Chcete vytvořit originální rozmazané pozadí na fotografii s malou hloubkou ostrosti? Nebo snad chcete osvětlit tvář modelu tak, aby světlo lépe zdůraznilo emoce? Svítidlo Alfama LED můžete použít při portrétní i produktové fotografii. Může být vaším hlavním zdrojem světla i výplňovým světlem. Záleží jen na vás.

Vaše domácí studio
Používání LED žárovek ve více i méně profesionálních nahrávacích studiích se stává standardem. Kontinuální světlo poskytuje mnohem lepší výsledky než záblesky. Umožňuje okamžitě vidět a nastavit správný záběr, a to vše během několika sekund, bez zbytečné postprodukce. Nastavení jasu umožňuje vyvolat emoce a ještě lépe sladit barevnost filmů s atmosférou. O kvalitu se nebojte, index podání barev více než 90 Ra zajistí vynikající reprodukci.

Naprostá sovoboda
Klíčem k úspěchu je bezdrátové připojení. Poskytuje neomezené možnosti v přírodě a při spontánních výletech. V případě Natec Alfama LED se o něj nemusíte starat. To vše díky napájení dvěma jednoduchými 1,5V bateriemi AA, díky nimž se můžete spolehnout na dlouhou a bezproblémovou práci. A pokud vám dojde energie, stačí jen vyměnit baterie za nové.

Intuitivní v každé situaci
Svítidla LED jsou ceněna také pro svou jednoduchou obsluhu a všestrannost. Ideální model by proto měl zaručovat možnost montáže na kameru nebo stativ. To dává neomezenou svobodu při ovládání světla - ať už jste fotograf, filmař nebo hráč - Alfama LED lze díky 1/4" závitu připevnit na zařízení. Svítidlo také nabízí možnost nastavení intenzity světla. Jediným pohybem ji můžete nastavit podle svých preferencí. S více jednotkami snadno vytvoříte univerzální systém a krásnou scenérii.

Vlastnosti:
- Led lampa se 49 LED diodami
- Kompaktní rozměry a nízká hmotnost
- Univerzální držáky typu ISO pro přidání příslušenství
- Knoflík pro ovládání intenzity světla
- Vynikající index podání barev > 90 Ra
- Standardní 1'' montážní závit

Specifikace:
Počet LED diod: 49
Jmenovitá korelovaná teplota barev: 6 000 K
Jas: 800 lm
Index podání barev: >90 Ra
Výkon: 5.5 W
Délka: 30 mm
Šířka: 65 mm
Výška: 65 mm
Hmotnost: 114.8 g
Baterie
2x AA 1,5 V
Úhel paprsku
60 °