Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Gaming Mouse - BLACK - 2.4GHZ
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

spojkojen

Ověřený zákazník

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Gaming Mouse - BLACK - 2.4GHZ

G PRO X SUPERLIGHT 2 - Navrženo s profesionály. Navrženo pro vítezství: Rychlejší, presnejší a navržené tak, aby vyhrávaly. 60g ikona esportu, která se díky spolupráci s nejlepšími svetovými esportovci stala ješte dokonalejší. - Hybridní spínace LIGHTFORCE: Hrajte s presností a spolehlivostí profesionální úrovne díky nové hybridní opticko-mechanické technologii spínacu.
Kód: 3708351PN: 910-006630Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

G PRO X SUPERLIGHT 2
- Navrženo s profesionály. Navrženo pro vítezství: Rychlejší, presnejší a navržené tak, aby vyhrávaly. 60g ikona esportu, která se díky spolupráci s nejlepšími svetovými esportovci stala ješte dokonalejší.
- Hybridní spínace LIGHTFORCE: Hrajte s presností a spolehlivostí profesionální úrovne díky nové hybridní opticko-mechanické technologii spínacu.
- Senzor HERO 2: Presnost na profesionální úrovni s nejpokrocilejším herním senzorem. Zažijte spolehlivost sledování pres 500+ IPS, až 32 000 DPI a presnou kalibraci senzoru.
- Bezdrátové pripojení LIGHTSPEED: Spolehlivost LIGHTSPEED - nyní s jistotou rychlejšího hlášení než u predchozí generace.
- Technologie trídy PRO: Nejoblíbenejší esport myš, vylepšená. Nyní s 2K pollingem, USB-C, 95hodinovou výdrží baterie a kompatibilitou s podložkou POWERPLAY.