Počítače a kancelář  Monitory  Příslušenství  Kensington kompaktní rameno na jeden monitor SmartFit®
Kensington kompaktní rameno na jeden monitor SmartFit®
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Kensington kompaktní rameno na jeden monitor SmartFit®

S kompaktním ramenem na jeden monitor Kensington SmartFit® lze snadno najít správné ergonomické nastavení monitoru – dokonce i pro stoly s minimální hloubkou. Součástí balení je nářadí nezbytné pro snadnou, netrvalou instalaci. Předinstalovaná C-svorka s Kompaktní rameno na jeden monitor SmartFit® bylo vyrobeno pro mělké prostory a jeho jedinečné provedení umožňuje snadné…
Kód: 3609277PN: K55512WWVýrobce: KensingtonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 065 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.3. / od 160 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

S kompaktním ramenem na jeden monitor Kensington SmartFit® lze snadno najít správné ergonomické nastavení monitoru – dokonce i pro stoly s minimální hloubkou. Součástí balení je nářadí nezbytné pro snadnou, netrvalou instalaci. Předinstalovaná C-svorka s

Kompaktní rameno na jeden monitor SmartFit® bylo vyrobeno pro mělké prostory a jeho jedinečné provedení umožňuje snadné přizpůsobení nastavení monitoru.
Nastavovací knoflík se snadným úchopem umožňuje rychlou a jednoduchou úpravu výšky (239–470 mm), naklonění a natočení (±10°), otočení na šířku nebo na výšku (±180°) a uzamčení monitoru na místě. Montáž podle standardu VESA s možností rychlého uvolnění usnadňuje instalaci monitoru.
Systém SmartFit® velice usnadňuje nalezení správného nastavení výšky pro dosažení maximálního komfortu. Stačí jen sladit velikost ruky s barvou v dodané tabulce, nastavit výšku podle barvy a je hotovo.
Snadná, netrvalá montáž zahrnuje nezbytné nástroje a předinstalovanou C-svorku směřující k přední části stolu, což celou instalaci značně usnadňuje – zvláště ve stísněných prostorách (k dispozici i volitelný průchodkový spojovací prvek). C-svorka je vhodná pro stoly s tloušťkou desky max. 85 mm. Montáž pomocí průchodkového spojovacího prvku je vhodná pro stoly s tloušťkou desky max. 40 mm. Kompatibilní se stoly na sezení/stání.
Elegantní, odolná, kompaktní konstrukce je ideální pro použití doma nebo v kanceláři a kromě moderního vzhledu zajišťuje maximální stabilitu monitoru (podporuje monitory až do velikosti 32" a hmotnosti 8 kg). Systém správy kabelů odbourává chaos v kabelech a udržuje pořádek na pracovním stole.