Počítače a kancelář  Projekční technika, interaktivní tabule  Interaktivní tabule  IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová…
IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)
IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition - HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)

Přenosná 8MP USB dokumentová kamera / webová kamera IPEVO DO-CAM Creator Edition HD Ultra (Utility Yellow) Lehký a kompaktní fotoaparát pro profesionální vizuální prezentace a komunikaci - snímání obrazu v reálném čase, konferenční hovor s webovou kamerou, dálkové studium, práce na dálku. Vynikající kvalitní obraz: DO-CAM je dodáván s 8MP obrazovým snímačem Sony CMOS pro…
Kód: 3195329PN: 5-897-E-01-00Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
5 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 214 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem, více od 31.12.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.9. / od 424 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Přenosná 8MP USB dokumentová kamera / webová kamera IPEVO DO-CAM Creator Edition HD Ultra (Utility Yellow)
Lehký a kompaktní fotoaparát pro profesionální vizuální prezentace a komunikaci - snímání obrazu v reálném čase, konferenční hovor s webovou kamerou, dálkové studium, práce na dálku.

Vynikající kvalitní obraz: DO-CAM je dodáván s 8MP obrazovým snímačem Sony CMOS pro výjimečný výkon při redukci šumu a reprodukci barev. Zachyťte podrobnosti svých materiálů v rozlišení Ultra HD až 3264 x 2448.

2 v 1, Dokumentová kamera a webová kamera: Otočením hlavy kamery DO-CAM můžete přepínat tam a zpět mezi sdílením dokumentů a komunikací „tváří v tvář“. Pomocí tlačítka převrácení budete mít vždy správnou orientaci obrazu.

Lehká a kompaktní: Protože je nejlehčí na trhu s hmotností 335g, je DO-CAM vhodný pro použití, skladování a přenášení.

Maximální stabilita a flexibilita: Všechny propojené části DO-CAM jsou plně nastavitelné, aby zachytily váš obsah v různých výškách, úhlech a polohách. Pro uložení připojeného kabelu je zabudován držák kabelu.

Kompatibilita s UVC kamerou: DO-CAM je USB Plug & Play kompatibilní s MAC, PC a Chromebookem. Použitelný se softwarem Visualizer společnosti IPEVO a jakýmkoli dalším softwarem třetí strany podle vašeho výběru.

Parametry

Typ zařízeníVizualizéry