Počítače a kancelář  Síťové prvky  iGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro…
iGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3m
iGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3miGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3miGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3miGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Telefon doručen rychle a v pořádku. S obchodem jsem spokojen.

Ověřený zákazník

iGET HOME Solar SP2 - fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky, 5W, micro USB kabel 3m

Univerzální fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky - iGET HOME Solar SP2. Panel disponuje výkonem 5W, délka kabelu od panelu po microUSB konektor je 3m. Součástí balení je univerzální kovový držák. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Díky tomuto panelu je možné dobíjet např. venkovní bateriovou kameru iGET HOME CS9…
Kód: 3613207PN: 75020810Výrobce: iGETZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Univerzální fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky - iGET HOME Solar SP2. Panel disponuje výkonem 5W, délka kabelu od panelu po microUSB konektor je 3m. Součástí balení je univerzální kovový držák. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Díky tomuto panelu je možné dobíjet např. venkovní bateriovou kameru iGET HOME CS9 Battery, konektor je voděodolný. Kamera pak s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať jste kdekoliv po célem světě.

Detailní popis produktu
Univerzální fotovoltaický panel pro dobíjení elektroniky - iGET HOME Solar SP2. Panel disponuje výkonem 5W, délka kabelu od panelu po microUSB konektor je 3m. Součástí balení je univerzální kovový držák. Držák je možné při montáži volně natáčet a poté jej pevně "uzamknout".

Je možné použít pro veškeré bateriové kamery, alarmy a další zařízení. Doporučujeme také pro bateriovou kameru iGET HOME Camera CS9 Battery. Kamera ve spojení s panelem má voděodolný konektor.

Hlavní parametry
- univerzální použití
- odolnost proti prachu a vodě IP65
- maximální výkon 5W (6V, 0.83 A)
- délka kabelu od panelu po microUSB konektor je 3m
- robustní kovový držák
- rozměry a hmotnost: 224 x 174 x 12 mm, 305g.

Obsah balení
- fotovoltaický panel
- rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU
- nastavitelný kovový držák pro upevnění panelu
- imbusový klíč pro utažení držáku
- hmoždinky a šroubky pro montáž