Spotřební elektronika  iGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov…
iGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkce
iGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkceiGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkce
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

iGET HOME Alarm X5 - Inteligentní bezdrátový systém pro zabezpečení budov, ovládání pomocí Wi-Fi, GSM, speciální funkce

Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME Alarm X5. Senzory jsou bezdrátové, a hlavní jednotka s vaším telefonem komunikuje pomocí Wi-Fi sítě nebo zasíláním SMS zpráv pomocí GSM. Rozumí si s Androidem i iOS, v aplikaci můžete sledovat vnitřní a venkovní IP kamery iGET HOME, řídit 230V zásuvky, ovládat vysavač, termohlavice, osvětlení…
Kód: 3613202PN: 75020108Výrobce: iGETZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
5 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 462 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME Alarm X5. Senzory jsou bezdrátové, a hlavní jednotka s vaším telefonem komunikuje pomocí Wi-Fi sítě nebo zasíláním SMS zpráv pomocí GSM. Rozumí si s Androidem i iOS, v aplikaci můžete sledovat vnitřní a venkovní IP kamery iGET HOME, řídit 230V zásuvky, ovládat vysavač, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Upravit nastavení tak můžete vzdáleně odkudkoliv. Alarm dále nabízí chytré funkce a snadné ovládání pomocí dotykového displeje. Velmi nízká spotřeba do 3 W, elegantní tenký design. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

Hlavní parametry:
- Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí Wi-Fi, nebo ovládání pomocí GSM.
- Ve stejné aplikaci rovněž ovládání vnitřních i venkovních IP kamer, řízených zásuvek, termohlavic, robotického vysavače, osvětlení a další, komunikuje s dalšími více než 300 typy univerzálního bezdrátového příslušenství.
- Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS a je k dispozici v češtině, slovenštině, polštině, angličtině a maďarštině.
- Speciální funkce Domovní zvonek, Varování při otevření dveří/oken, Zvonění při otevření dveří/oken a další.
- Funkce při přepadení - je možné zadat speciální heslo pro vyvolání tajného poplachu.
- Hlavní jednotka obsahuje tamper - při pokusu o demontáž vyvolá poplach.
- Časové a následovací funkce – je možné nastavit mnoho logických Smart funkcí, např. při aktivaci alarmu vypni veškeré chytré zásuvky, nabo každý den v 22:00 aktivuj režim Doma, apod.
- Tenký elegantní design spojený s jednoduchým ovládáním pomocí dotykového kapacitního IPS displeje o velikosti 4,3"
- Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klávesnice na displeji/klíčenek/aplikace.
- Hlavní jednotka automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace firmware ze serveru.
- Informuje o stavu/poplachu pomocí notifikací aplikace nebo SMS.
- Vnitřní síťová karta s Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n.
- Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.
- Stavová LED dioda se zobrazením stavu alarmu
- Automatická aktualizace data a času
- Obsahuje velmi výkonný procesor pro rychlé reakce a zpracování veškerých požadavků.
- Obsahuje záložní baterii (500mAh), díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení, o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace/SMS.
- Volně nastavitelný čas pro zpoždění aktivace a deaktivace.
- Nastavení hlasitosti hlavního panelu a vnitřní sirény.
- Dosah bezdrátových senzorů až 100m. Senzory je snadné upevnit na požadované místo. Výdrž baterií v senzorech až 2 roky.
- Pomocí dokoupených IP kamer iGET HOME můžete volně sledovat dění v domácnosti a to hlavně při poplachu, kdy systém zprostředkuje aktuální dění pomocí online videa.
- Hlavní jednotka obsahuje jazyky: Český, Slovenský, Polský, Maďarský, Anglický, Německý, Francouzský, Ruský, Italský, Francouzský.
- Plně kompatibilní s dalšími platformami Tuya a Smartlife.
- Podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Home / Assistant.

Specifikace hlavního panelu:
- Dotykový kapacitní IPS displej 4,3".
- Velikost slotu pro SIM kartu: Micro SIM card.
- Napájení: pomocí microUSB konektoru 5V DC 1A
- Jack konektor pro připojení další vnitřní sirény
- Velikost a hmotnost: 120 x 97 x 12mm, 163g
- Připojení k síti: Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, GSM 2G
- Komunikace se senzory: 433 MHz, dosah až 100m v prostředí bez překážek
- Vnitřní baterie: Lionová 3,7V 500mAh
- Spotřeba: do 3 W
- Okolní vlhkost: do 95% bez kondenzace
- Pracovní teplota: -10°C až +50°C

Detailní popis produktu
iGET HOME Alarm X5
je ideální inteligentní systém pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, garáží, obchodů, skladů, úřadů apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí. V jedné aplikaci můžete dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, kdykoliv sledovat dění pomocí IP kamer, ovládat vytápění a úklid vaší domácnosti. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na dané IP kameře a video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré senzory jsou bezdrátové, většina je napájena bateriemi s výdrží až 2 roky, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V (ale má také vlastní záložní baterii 500mAh). Díky tomu je objekt neustále střežen ze záložní baterie, to i při výpadku elektrického proudu. Alarm je možné ovládat také pomocí SMS zpráv.

Aplikace iGET HOME
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávat senzory, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamer, smart tlačítek a řízených zásuvek, all-in-one.

Bezdrátový přenos
Senzory jsou k hlavní jednotce připojeny pomocí bezdrátového přenosu. Toto velmi usnadňuje montáž, bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 433 MHz a dosah k hlavní jednotce je až 100m.

Velké portfolio dalšího příslušenství a ovládání
Veškeré příslušenství a další produkty kompatibilní s alarmem iGET HOME Alarm X5 má označení iGET HOME. Dále jsou kompatibilní další senzory z řady iGET SECURITY Pxx (xx značí číslice 01 až 99). Tabulka kompatibility příslušenství je níže. Pro napojení senzorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Senzory jsou bezdrátové a většina je napájena bateriemi, jejich přidání do systému je otázkou několika minut. K alarmu je možné přidat neomezený počet dalšího příslušenství.
Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, dotykového displeje nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží zároveň jako dálkové ovladače alarmu. Jejich pomocí je možné aktivovat/deaktivovat alarm, aktivovat SOS poplach nebo nastavit režim Doma jen na některé zóny.

Funkce "Domovní zvonek"
K alarmu je také možné připárovat videozvonek iGET HOME DS1. Při zazvonění se spustí vyzvánění z aplikace, z reproduktorů CHS1 ale také z alarmu HOME Alarm X5.

Funkce "Varování při otevření dveří/oken"
Při přepínání do režimu Aktivní hlavní jednotka zkontroluje, zdali jsou zavřena všechna okna a dveře, pokud ne, upozorní vás na hlavní displeji, která okna/dveře zůstala otevřená. Uživatel je může buď zavřít, nebo může v aplikaci potvrdit, že mají zůstat otevřená a alarm se přepne do režimu Aktivní. Funkci je možné i deaktivovat.