Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  HP originální toner Q7562A, yellow - starý design krabice
HP originální toner Q7562A, yellow - starý design krabice
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

HP originální toner Q7562A, yellow - starý design krabice

STARÝ DESIGN KRABICESpotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s tonerem HP ColorSphere zlepšuje kvalitu a spolehlivost pro rychlé a trvale vynikající výsledky, přičemž zvyšuje produktivitu a snižuje náklady na tisk. Tiskový spotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s tonerem ColorSphere poskytuje trvale ostrý text a brilantní barvy.
Kód: 2336460PN: Q7562A_OLDVýrobce: HPZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

STARÝ DESIGN KRABICESpotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s tonerem HP ColorSphere zlepšuje kvalitu a spolehlivost pro rychlé a trvale vynikající výsledky, přičemž zvyšuje produktivitu a snižuje náklady na tisk. Tiskový spotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s tonerem ColorSphere poskytuje trvale ostrý text a brilantní barvy. S tonerem HP ColorSphere dosáhne váš tiskový systém vyššího lesku s vynikajícími výsledky - od textu až po realistické obrázky. Tiskový spotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s tonerem ColorSphere a inteligentní tiskovou technologií HP Smart umožňuje rychlý, snadný a produktivnější tisk. Nákup a objednávání online jsou díky nástroji HP SureSupply bezproblémovou záležitostí. Tiskový spotřební materiál pro tiskárny HP Color LaserJet 2700 a 3000 s inteligentní tiskovou technologií HP Smart umožňuje kazetám a tiskárně provádět nepřetržitá seřizování pro optimalizaci kvality tisku a spolehlivosti. Zajišťuje tedy nižší celkové náklady na tisk.