Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Doplňky pro domácnost  Homematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetický
Homematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetický
Homematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetickýHomematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetickýHomematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetickýHomematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetický
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Homematic IP Okenní a dveřní senzor - magnetický

Okenní a dveřní senzor HmIP-SWDM - magnetický Homematic IP představuje naprostou evoluci v oblasti Smart Home , přináší vám bezkompromisní německou kvalitu, komplexní řešení a širokou modularitu včetně portfolia výrobků určených k zabezpečení a ochraně objektů. Bezdrátový Okenní a dveřní senzor - magnetický (HmIP-SWDM) určený pro použití ve vnitřních prostorech je…
Kód: 3499474PN: HMIP-SWDMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Okenní a dveřní senzor HmIP-SWDM - magnetický

Homematic IP představuje naprostou evoluci v oblasti Smart Home, přináší vám bezkompromisní německou kvalitu, komplexní řešení a širokou modularitu včetně portfolia výrobků určených k zabezpečení a ochraně objektů.

Bezdrátový Okenní a dveřní senzor - magnetický (HmIP-SWDM) určený pro použití ve vnitřních prostorech je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP. Lze ho použít pro spolehlivou ochranu oken a dveří všech typů a provedení nebo v kombinaci s prvky Homematic IP Basic k autonomnímu režimu vytápění. Maximálního využití všech funkcí lze docílit po propojení s Centrální jednotkou (HmIP-HAP) chytré domácnosti Homematic IP.


Použití

Senzor je aktivován, jakmile dojde k oddálení magnetů a systém ihned provede předkonfigurovanou operaci. Mobilní aplikace Homematic IP poskytuje uživateli v systému chytré domácnosti aktuální informace o stavu ochrany a tak nabízí pocit bezpečí při opouštění objektu nebo domova, ať už je na cestách nebo kdekoliv jinde.


Poplachové funkce

Otevření a zavření oken a dveří je okamžitě detekováno a uživatel je o něm informován prostřednictvím push notifikací mobilní aplikace Homematic IP na chytrém telefonu.

Kromě toho může být váš dům nebo objekt ještě bezpečnější je-li součástí vašeho bezpečnostního řešení vnitřní Siréna (HmIP-ASIR-2) nebo venkovní Siréna (HmIP-ASIR-O). Pokud dojde v takovém případě k narušení ochrany oken nebo dveří, automaticky se spustí hlasitý zvuk signalizace poplachu.


Funkce ovládání vytápění

Čerstvý vzduch bez plýtvání energiemi, to je spojení bezdrátového magnetického senzoru (HmIP-SWDM) s radiátorovou Termostatickou hlavicí Basic (HmIP-eTRV-B) z řady Homematic IP. Pokud dojde k otevření okna nebo dveří za účelem větrání, teplota v místnosti bude automaticky snížena. Míra snížení teploty může být dokonce definována uživatelem. Po zavření okna nebo dveří dojde znovu k aktivaci vytápění, a to dokud nebude prostorová teplota zpět na předkonfigurované úrovni.

Tímto efektivním způsobem lze řídit prostorovou teplotu v místnosti a proces vytápění nebo klimatizace dle individuálních potřeb, což vede k okamžité úspoře a snížení výdajů na energie až o 30 %.

V autonomním režimu lze jeden bezdrátový magnetický okenní a dveřní senzor (HmIP-SWDM) kombinovat až s osmi bezdrátovými termostatickými hlavicemi Basic (HmIP-eTRV-B) a jedním bezdrátovým Nástěnným termostatem Basic (HmIP-WTH-B).
V kombinaci s Centrální jednotkou (HmIP-HAP) bude možné zařízení pohodlně integrovat do systému chytré domácnosti Homematic IP prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a používat je s komplexními scénáři pro ovládání vytápění, klimatizace, zabezpečení a dalších funkcí komplexního řešení chytré domácnosti Homematic IP.


Snadná montáž

Bezdrátová komunikace a bateriový provoz nabízí možnost jednoduché instalace bez potřeby kabeláže. Pro bezstarostnou instalaci, fixací na vybrané místo, jsou součástí balení lepicí pásky nebo šroubky a hmoždinky.


Široký rozsah využití

Ideální pro všestranné použití v domácnostech, kancelářích, firmách, zdravotnických zařízeních atd.


Funkce:

- Detekce otevření a zavření oken a dveří pomocí magnetického kontaktu
- Přímé párování až s 8 Term. hlavicemi Basic (HmIP-eTRV-B)
- Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol
- Podpora Home Connect Plus


Obsah balení:

- 1x Okenní a dveřní senzor - magnetický
- 1x distanční podložka (pro magnet)
- 2x alkalická AAA baterie
- montážní materiál
- český návod


Parametry:

Řada: Homematic IP

Autonomní: ano (ve spojení s Term. hlavicemi Basic HmIP-eTRV-B a Nástěnným termostatem Basic HmIP-WTH-B)

Napájecí zdroj: 2x 1,5V LR03/mikro/AAA

Proudový odběr: 35mA max.

Životnost baterií: 4 roky (obvykle)

Stupeň krytí: IP20

Provozní teplota: -10 až +50 °C

Rozměry elektronické jednotky (Š x V x H): 102 x 18 x 25 mm

Rozměry magnetického kontaktu (Š x V x H): 48 x 11 x 13 mm

Rozměry balení: 122 x 93 x 36 mm

Hmotnost elektronické jednotky: 46g (včetně baterií)

Hmotnost magnetického kontaktu: 17g (včetně magnetu)

Hmotnost včetně obalu: 138g

Pracovní frekvence: 868,0 - 868,6 MHz, 869,4 - 869,65 MHz

Bezdrátový dosah (v otevřeném prostoru): 200m

Parametry

Typ elektronikyZabezpečení