Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
Hodinky Lamax WatchY2 Růžová
Hodinky Lamax WatchY2 RůžováHodinky Lamax WatchY2 RůžováHodinky Lamax WatchY2 RůžováHodinky Lamax WatchY2 RůžováHodinky Lamax WatchY2 Růžová
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Hodinky Lamax WatchY2 Růžová

Chce vaše dítě poznávat svět? A vy zase chcete mít dokonalý přehled o každém kroku nejmenších členů vaší rodiny? Dětské chytré hodinky Lamax WatchY2 s 1,3“ dotykovým displejem jsou tím správným krokem k bezpečí vašich nejmilejších. Jste tak s nimi neustále ve spojení – ať už jsou vaši potomci ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. Máte jistotu, že se nikam…
Kód: 2774750PN: LMXWY2PVýrobce: LamaxZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 305 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)9.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Chce vaše dítě poznávat svět? A vy zase chcete mít dokonalý přehled o každém kroku nejmenších členů vaší rodiny? Dětské chytré hodinky Lamax WatchY2 s 1,3“ dotykovým displejem jsou tím správným krokem k bezpečí vašich nejmilejších. Jste tak s nimi neustále ve spojení – ať už jsou vaši potomci ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. Máte jistotu, že se nikam nezatoulají díky GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizaci v reálném čase. Pro případy nouze jsou pak hodinky vybavené tlačítkem SOS. Déšť, mytí rukou a ani vodní radovánky nezastaví Lamax WatchY2 v ochraně dítěte.

Pásek i samotné tělo hodinek jsou vyrobeny ze silikonu a tvrdého plastu, které neobsahují tělu nebezpečné látky a jsou tak zdravotně nezávadné. O bezpečnost dat se také vůbec nemusíte strachovat, neboť LAMAX se stará o ochranu nad rámec GDPR. Samotné úložné servery jsou provozovány přímo v data centrále uprostřed Evropy. Ochranu dat zaručují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD.

Dítě na přechodu s hodinky Lamax WatchY2

Stále víte, kde je

Aplikace LAMAX Tracking pomáhá plánovat různé trasy a nastavit oblasti, kde se vaše ratolesti smí pohybovat na cestě domů. Snadno si tak nastavíte cestu do školy nebo na trénink. Můžete si nastavit libovolný počet zón. Při vstupu i opuštění těchto oblastí vás vždy aplikace upozorní. Máte tak nenápadný prostředek k tomu, abyste měli vaše dítě stále pod kontrolou, a přitom mu dopřáli pocit volnosti.

Navíc nemusíte být neustále ve střehu. Díky notifikacím vás aplikace automaticky upozorní na nízký stav baterie, která vydrží v provozu až 100 hodin v závislosti na aktivitě.

Na rodině záleží

Děti rostou jako z vody a pro jim nedovolte, aby své dětství promarnili. Dovolte svým dětem vyrazit ven s kamarády a hrát si. Už se nemusíte bát, kam půjdou nebo jestli se vyhýbají nebezpečným lokalitám ve vašem městě. S aktuální GPS polohou máte vždy přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází.

Je vaše dítko pěkné kvítko? Zpětně si můžete totiž prohlédnout historii pohybu a pohlídat tak jeho správný vývoj. Ve chvíli, kdy vás bude potřeba, stačí dítěti zmáčknout SOS tlačítko a tak si zavolá o vaši pomoc. Ať už se jedná o velké nebo malé potíže - zmeškaný autobus nebo zapomenutý domácí úkol, jste stále s ním po celý den a můžete mu tak pomoci.

Bezpečnostní oblasti a historie pohybu s Lamax Tracking App

Komunikace je základ

Pro komunikaci mezi rodičem a potomkem je možné také nahrávat hlasové vzkazy, které mohou být až 15 vteřin dlouhé nebo psát klasické SMS. V balení naleznete kromě příslušenství k WatchY2 i microSIM kartu od T-Mobile CZ. Díky tomu můžete hned po otevření balení používat WatchY2 naplno. Přednabitý kredit 10 Kč by Vám měl pokrýt datový provoz zhruba na jeden týden. Při použití 1 minutové frekvence pro lokalizaci a 10 zpráv denně je průměrná spotřeba dat u WatchY2 50 MB měsíčně. Na WatchY2 se nedovolá žádné telefonní číslo, které není uložené v Předvolbě kontaktů.

Vaše dítě si i díky Lamax WatchY2 najde přátele. Přiložte dvě zařízení WatchY2 k sobě, přidržte prst na ikoně „Kamarádi“ po dobu alespoň 3 sekund a chytré hodinky si navzájem vymění kontaktní údaje. Vaše ratolesti si tak mohou vzájemně zavolat a tím může začít příběh o velkém přátelství.

Pohybem ke zdraví

Ze všech stran jistě slyšíte, jak se děti musí naučit hýbat častěji a přestat se ládovat sladkým. Do WatchY2 byl také přidán krokoměr, abyste mohli své dítě motivovat k pohybové aktivitě a sledovat tak, kolik vaše ratolest ušla kroků za den.

Hlavní přednosti

 • GPS, Wi-Fi a GSM lokalizace v reálném čase
 • Neomezený počet bezpečnostních zón
 • Na WatchY2 se nedovolá žádné cizí telefonní číslo
 • SOS tlačítko - když vás dítě potřebuje
 • Možnost kontaktu textovou i hlasovou zprávou či telefonním hovorem
 • Součástí balení je microSIM karta od T-Mobile CZ
 • Krokoměr pro zdravý životní styl dítěte
 • Výdrž baterie až 100 hodin
 • Stupeň krytí IP67 - voděodolné proti dešti nebo tekoucí vodě.

Obsah balení

 1. Lamax WatchY2
 2. MicroSIM karta od T-Mobile
 3. Nabíjecí adaptér s proudem 1 A a napětím 5 V
 4. Uživatelský manuál
 5. Šroubek
 6. Pinzeta

Parametry

Barevné provedeníčerná
BluetoothNe
Dotykový displejAno
GPSAno
GSMAno
Hmotnost (g)40
Rozměry š x v x h (mm)45 x 39 x 15
Velikost displeje1,30"
VoděodolnostAno
WiFiAno