Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
Hodinky Lamax WatchY2 Černá
Hodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 ČernáHodinky Lamax WatchY2 Černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Hodinky Lamax WatchY2 Černá

Chce vaše dítě poznávat svět? A vy zase chcete mít dokonalý přehled o každém kroku nejmenších členů vaší rodiny? Dětské chytré hodinky Lamax WatchY2 s 1,3“ dotykovým displejem jsou tím správným krokem k bezpečí vašich nejmilejších. Jste tak s nimi neustále ve spojení – ať už jsou vaši potomci ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. Máte jistotu, že se nikam…
Kód: 2774749PN: LMXWY2BVýrobce: LamaxZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 305 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)11.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Chce vaše dítě poznávat svět? A vy zase chcete mít dokonalý přehled o každém kroku nejmenších členů vaší rodiny? Dětské chytré hodinky Lamax WatchY2 s 1,3“ dotykovým displejem jsou tím správným krokem k bezpečí vašich nejmilejších. Jste tak s nimi neustále ve spojení – ať už jsou vaši potomci ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. Máte jistotu, že se nikam nezatoulají díky GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizaci v reálném čase. Pro případy nouze jsou pak hodinky vybavené tlačítkem SOS. Déšť, mytí rukou a ani vodní radovánky nezastaví Lamax WatchY2 v ochraně dítěte.

Pásek i samotné tělo hodinek jsou vyrobeny ze silikonu a tvrdého plastu, které neobsahují tělu nebezpečné látky a jsou tak zdravotně nezávadné. O bezpečnost dat se také vůbec nemusíte strachovat, neboť LAMAX se stará o ochranu nad rámec GDPR. Samotné úložné servery jsou provozovány přímo v data centrále uprostřed Evropy. Ochranu dat zaručují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD.

Dítě na přechodu s hodinky Lamax WatchY2

Stále víte, kde je

Aplikace LAMAX Tracking pomáhá plánovat různé trasy a nastavit oblasti, kde se vaše ratolesti smí pohybovat na cestě domů. Snadno si tak nastavíte cestu do školy nebo na trénink. Můžete si nastavit libovolný počet zón. Při vstupu i opuštění těchto oblastí vás vždy aplikace upozorní. Máte tak nenápadný prostředek k tomu, abyste měli vaše dítě stále pod kontrolou, a přitom mu dopřáli pocit volnosti.

Navíc nemusíte být neustále ve střehu. Díky notifikacím vás aplikace automaticky upozorní na nízký stav baterie, která vydrží v provozu až 100 hodin v závislosti na aktivitě.

Na rodině záleží

Děti rostou jako z vody a pro jim nedovolte, aby své dětství promarnili. Dovolte svým dětem vyrazit ven s kamarády a hrát si. Už se nemusíte bát, kam půjdou nebo jestli se vyhýbají nebezpečným lokalitám ve vašem městě. S aktuální GPS polohou máte vždy přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází.

Je vaše dítko pěkné kvítko? Zpětně si můžete totiž prohlédnout historii pohybu a pohlídat tak jeho správný vývoj. Ve chvíli, kdy vás bude potřeba, stačí dítěti zmáčknout SOS tlačítko a tak si zavolá o vaši pomoc. Ať už se jedná o velké nebo malé potíže - zmeškaný autobus nebo zapomenutý domácí úkol, jste stále s ním po celý den a můžete mu tak pomoci.

Bezpečnostní oblasti a historie pohybu s Lamax Tracking App

Komunikace je základ

Pro komunikaci mezi rodičem a potomkem je možné také nahrávat hlasové vzkazy, které mohou být až 15 vteřin dlouhé nebo psát klasické SMS. V balení naleznete kromě příslušenství k WatchY2 i microSIM kartu od T-Mobile CZ. Díky tomu můžete hned po otevření balení používat WatchY2 naplno. Přednabitý kredit 10 Kč by Vám měl pokrýt datový provoz zhruba na jeden týden. Při použití 1 minutové frekvence pro lokalizaci a 10 zpráv denně je průměrná spotřeba dat u WatchY2 50 MB měsíčně. Na WatchY2 se nedovolá žádné telefonní číslo, které není uložené v Předvolbě kontaktů.

Vaše dítě si i díky Lamax WatchY2 najde přátele. Přiložte dvě zařízení WatchY2 k sobě, přidržte prst na ikoně „Kamarádi“ po dobu alespoň 3 sekund a chytré hodinky si navzájem vymění kontaktní údaje. Vaše ratolesti si tak mohou vzájemně zavolat a tím může začít příběh o velkém přátelství.

Pohybem ke zdraví

Ze všech stran jistě slyšíte, jak se děti musí naučit hýbat častěji a přestat se ládovat sladkým. Do WatchY2 byl také přidán krokoměr, abyste mohli své dítě motivovat k pohybové aktivitě a sledovat tak, kolik vaše ratolest ušla kroků za den.

Hlavní přednosti

 • GPS, Wi-Fi a GSM lokalizace v reálném čase
 • Neomezený počet bezpečnostních zón
 • Na WatchY2 se nedovolá žádné cizí telefonní číslo
 • SOS tlačítko - když vás dítě potřebuje
 • Možnost kontaktu textovou i hlasovou zprávou či telefonním hovorem
 • Součástí balení je microSIM karta od T-Mobile CZ
 • Krokoměr pro zdravý životní styl dítěte
 • Výdrž baterie až 100 hodin
 • Stupeň krytí IP67 - voděodolné proti dešti nebo tekoucí vodě.

Obsah balení

 1. Lamax WatchY2
 2. MicroSIM karta od T-Mobile
 3. Nabíjecí adaptér s proudem 1 A a napětím 5 V
 4. Uživatelský manuál
 5. Šroubek
 6. Pinzeta

Parametry

Barevné provedeníčerná
BluetoothNe
Dotykový displejAno
GPSAno
GSMAno
Hmotnost (g)40
Rozměry š x v x h (mm)45 x 39 x 15
Velikost displeje1,30"
VoděodolnostAno
WiFiAno