Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Podložky pod myši  Herní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cm
Herní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cm
Herní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cmHerní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cmHerní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cmHerní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cmHerní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cmHerní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

Herní podložka pod myš Genesis CARBON 500 WORLD of WARSHIPS, MAXI 90x45cm

Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Błyskawica Edition je prémiová herní podložka pod myš s optimální plochou 900 x 450 mm. Vrchní vrstva podložky je zdobena jedinečnou grafikou ze hry World of Warships, která dodá vašemu prostoru jedinečný vzhled. Nejkvalitnější hladký povrch zajišťuje plnou kontrolu pohybů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hráčů. SBÍRKA WORLD OF…
Kód: 3322011PN: NPG-1739Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Błyskawica Edition je prémiová herní podložka pod myš s optimální plochou 900 x 450 mm. Vrchní vrstva podložky je zdobena jedinečnou grafikou ze hry World of Warships, která dodá vašemu prostoru jedinečný vzhled. Nejkvalitnější hladký povrch zajišťuje plnou kontrolu pohybů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hráčů.

SBÍRKA WORLD OF WARSHIPS

Ponořte se do náročných vod a zapojte se do bitvy o nadvládu nad světem s limitovanou edicí podložek pod myš Genesis navržených ve spolupráci s World of Warships!

UNIKÁTNÍ SÉRIE

Každá herní podložka je vybavena jedinečným pozvánkovým kódem, který lze použít pro nový účet nebo bonusový kód pro použití se stávajícím účtem. Oba kódy nabízejí atraktivní bonusy pro hráče World of Warships. Vsaďte na jedinečnost a vyhrajte stylově!

PROTISKLUZOVÁ SPODNÍ STRANA

Spodní strana podložky je vyrobena z vysoce kvalitní protiskluzové pryže. Ta zajišťuje, že podložka Carbon 500 WOWS bude stabilní na jakémkoli podkladu a zůstane na místě i při těch nejintenzivnějších pohybech.

RYCHLOSTNÍ POVRCH

Podložka je pokryta hladkým "speed" povrchem, který zajišťuje mimořádně hladký a rovnoměrný skluz a okamžitou reakci myši. Díky tomu podložka urychlí plánované pohyby a zajistí vysokou přesnost. Podložka Carbon 500 řady World of Warships je kompatibilní se všemi typy myší.

PROŠÍVANÉ OKRAJE

Okraje podložky jsou navíc chráněny kvalitním lemem proti roztřepení. Prošité okraje výrazně zvyšují životnost a udrží podložku v perfektním stavu po mnoho let.

ODOLNOST PROTI VLHKOSTI

Podložka byla důkladně impregnována, díky čemuž neabsorbuje vlhkost a zaručuje odolnost proti vodě. Položte si na stůl svůj oblíbený nápoj a oddejte se vzrušující hře!

VLASTNOSTI:

- Vysoce kvalitní herní podložka pod myš s maxi velikostí 900 x 450 mm
- Navržena s jedinečnou grafikou ze hry World of Warships
- Každá podložka pod myš obsahuje zvací kód, který se používá pouze pro nové účty, a bonusový kód
pro stávající účty - oba poskytují příjemné bonusy pro hráče hry World of Warships
- Rychlostní horní vrstva zajišťuje hladký skluz pro rychlé pohyby a okamžitou reakci myši
- Kompatibilní se všemi typy myší
- Spodní gumová protiskluzová vrstva zvyšuje stabilitu na jakémkoli povrchu
- Prošité okraje podložky pod myš ji chrání před roztřepením
- Voděodolný horní povrch

SPECIFIKACE:

Materiál: Tkanina / guma
Rozměry: 900 x 450 x 2,5 mm
Kompatibilní typy myší: Optické / Laserové
Podsvícení: Ne
Vodotěsnost: Ano
Oboustranná: Ne
Barva: Vícebarevná
Hmotnost: 81g