Herní zóna  Herní sedačky  Genesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cm
Genesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cm
Genesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cmGenesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cmGenesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cmGenesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cmGenesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Genesis ochranná rohož TELLUR 400 OCTAGON LOGO 100cm

Vybavte své pracovní místo podložkou Genesis Tellur 400 Octagon Logo - speciálně navrženou podložkou pro herní a kancelářské židle, která nejen chrání povrch před poškrábáním, ale díky měkkému materiálu také usnadňuje pohyb židle. Jedinečné tvary? Můžete si být jisti, že vám usnadní začlenění podložky Genesis Tellur 400 Octagon Logo do vaší herní stanice. POVRCHOVÉ ŠKRÁBANCE…
Kód: 3686617PN: NDG-2066Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

Vybavte své pracovní místo podložkou Genesis Tellur 400 Octagon Logo - speciálně navrženou podložkou pro herní a kancelářské židle, která nejen chrání povrch před poškrábáním, ale díky měkkému materiálu také usnadňuje pohyb židle. Jedinečné tvary? Můžete si být jisti, že vám usnadní začlenění podložky Genesis Tellur 400 Octagon Logo do vaší herní stanice.

POVRCHOVÉ ŠKRÁBANCE JSOU NYNÍ MINULOSTÍ
Zapomeňte na oděrky, škrábance a praskliny. Genesis Tellur 400 Octagon Logo je speciální rohož, kterou jsme navrhli s ohledem na bezpečnost vaší podlahy. Navíc ochranné vlastnosti měkké tkaniny nejsou jedinou výhodou. Můžete se také spolehnout na její odolnost a volnost při přesouvání židle z místa na místo - to vše bez většího odporu. Získejte ze své židle maximum s rohoží Genesis Tellur 400 Octagon.

VELKÁ PLOCHA
Velká plocha rohože = více prostoru pro vás a méně škrábanců na podlaze. Až 100 cm v průměru se postará o vaše pohodlí, ať už vedete klidnou hru, nebo se účastníte dynamického střetu.

DLOUHOLETÁ ŽIVOTNOST
Genesis Tellur 400 Octagon je rohož, se kterou strávíte opravdu hodně času. Odolná tkanina, protiskluzová spodní strana pro stabilitu a povrch, který - i když se objeví nečistoty - můžete bez rizika vyčistit.

STYL? NĚCO O TOM VÍME
Chcete na svém pracovišti něco změnit? Logo Genesis Tellur 400 Octagon je dokonalým doplňkem každého prostoru, a to díky svému tlumenému, klasickému designu a osmibokému tvaru. Stylové a funkční - taková je rohož Genesis Tellur 400 Octagon.

SPECIFIKACE:
Materiál: Tkanina, Guma
Barva: Černá
Průměr: 100 cm