Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Ostatní příslušenství  Genesis keycaps LEAD 300, Double Shot, Violet
Genesis keycaps LEAD 300, Double Shot, Violet
Genesis keycaps LEAD 300, Double Shot, VioletGenesis keycaps LEAD 300, Double Shot, VioletGenesis keycaps LEAD 300, Double Shot, VioletGenesis keycaps LEAD 300, Double Shot, VioletGenesis keycaps LEAD 300, Double Shot, VioletGenesis keycaps LEAD 300, Double Shot, Violet
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Genesis keycaps LEAD 300, Double Shot, Violet

Vyzdvihněte svou klávesnici s Genesis Lead 300 - odolnými dvojitými klávesami kompatibilními se standardními mechanickými spínači. Díky nim osvěžíte vzhled svého zařízení a zvýrazníte klávesy, které používáte nejčastěji. Vyberte si barvu a slaďte klávesnici podle svého stylu. ZVOLTE TRVANLIVOST Máte už dost opotřebovaných znaků, kvůli kterým vypadá vaše klávesnice unaveně?…
Kód: 3681453PN: NAG-2009Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vyzdvihněte svou klávesnici s Genesis Lead 300 - odolnými dvojitými klávesami kompatibilními se standardními mechanickými spínači. Díky nim osvěžíte vzhled svého zařízení a zvýrazníte klávesy, které používáte nejčastěji. Vyberte si barvu a slaďte klávesnici podle svého stylu.

ZVOLTE TRVANLIVOST
Máte už dost opotřebovaných znaků, kvůli kterým vypadá vaše klávesnice unaveně? Díky klávesám Genesis Lead 300 nejen osvěžíte její vzhled, ale také zapomenete na problémy se zrychleným otěrem. Každá klávesa je vyrobena technikou "double-shot", kdy jsou na rozdíl od tradiční metody laserového leptání znaků do sebe zalisovány dvě vrstvy plastu, díky čemuž jsou klávesy mimořádně odolné proti tření.

FENOMENÁLNÍ A POHODLNÉ
Klasická povrchová úprava (profil OEM) a pozornost věnovaná každému detailu jsou klíčovými prvky, které pozitivně ovlivní pohodlí po mnoho hodin používání. Líbí se vám podsvícení klávesnice? Žádné obavy. Průhledné znaky snadno propouštějí světlo vycházející z diod LED umístěných ve spínačích klávesnice, čímž vytvářejí úžasnou atmosféru a zvyšují efektivitu i během nočních sezení.

PLNÁ KOMPATIBILITA
Klávesy Genesis Lead 300 lze snadno namontovat na všechny standardní mechanické klávesy klávesnic ANSI a ISO. Jejich instalace je jednoduchá a rychlá. Jediné, co musíte udělat, je přitisknout klávesovou krytku na mechanický spínač. Přiložený stahovák na klávesy vám pomůže klávesy rychle a efektivně vyjmout, aniž byste je jakkoli poškodili.

K DISPOZICI V NĚKOLIKA BARVÁCH
Vyberte si svou oblíbenou barvu z 6 barev. Kombinujte je dohromady a vytvořte jedinečnou klávesnici, která se objeví pouze na vašem stole. Je to tak jednoduché.

VLASTNOSTI:
- Odolné klávesy vyrobené technologií double-shot
- Klíče s nejběžnějším profilem OEM
- Průhledná písmena umožňují prosvítat podsvícení
- Vhodné pro uspořádání ANSI i ISO
- Kompatibilní se standardními mechanickými spínači
- K dispozici v několika barvách
- Součástí balení je klip pro snadnou instalaci a demontáž

SPECIFIKACE:
Specializace: Pro hráče
Layout: US
Standardní rozvržení: ANSI-ISO
Profil klávesových zkratek: OEM
Počet kláves: 106
Multimediální klávesy: Ano
Materiál: ABS
Barva: Fialová
Technologie tisku krytů kláves: Dvojité vstřikování
Dodávané příslušenství: Stahovák/Klip, Uživatelská příručka
Hmotnost: 122 g

Parametry

Layout klávesniceUS layout