Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Podložky pod myši  Genesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mm
Genesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mm
Genesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mmGenesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mmGenesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mmGenesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mmGenesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Genesis herní podložka pod myš PUMP UP THE GAME 250x210 mm

Genesis "Pump Up The Game" je podložka, která pozitivně překvapí nejen svými vlastnostmi, ale i designem. Kvalitní grafika dělá z tohoto modelu ideální volbu pro fanoušky značky, ale také pro uživatele, kteří by si rádi vybudovali osobitý, herní stojan a oživili prostor kolem sebe. Koluje vám hraní her v žilách? Vyjádřete ji pomocí podložky Genesis Pump Up The Game. CÍTIT…
Kód: 3498724PN: NPG-1936Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
359   včetně DPH
Cena bez DPH: 297 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Genesis "Pump Up The Game" je podložka, která pozitivně překvapí nejen svými vlastnostmi, ale i designem. Kvalitní grafika dělá z tohoto modelu ideální volbu pro fanoušky značky, ale také pro uživatele, kteří by si rádi vybudovali osobitý, herní stojan a oživili prostor kolem sebe. Koluje vám hraní her v žilách? Vyjádřete ji pomocí podložky Genesis Pump Up The Game.

CÍTIT KAŽDÝ POHYB

Chcete dosáhnout větší přesnosti sledování? Zapomeňte na novou myš. Vrchní vrstva podložky pod myš Genesis "Pump Up The Game" je vyrobena z tkaniny vynikající kvality, která umožňuje využít plný potenciál každého snímače, ale také minimalizovat tření jezdců o povrch. Díky tomu se můžete spolehnout na příjemný skluz při zachování maximální přesnosti.

VŽDY NA MÍSTĚ

Víme, jak nepříjemný může být pohyb podložky při rychlých pohybech. Aby k tomu nedocházelo, je na spodní straně podložky Genesis "Pump Up The Game" použita guma s protiskluzovými vlastnostmi. Díky tomu si můžete být jisti, že ani při nejdynamičtějších pohybech se podložka nepohne a vy si zachováte plnou kontrolu nad situací.

OPTIMÁLNÍ ROZMĚRY

Myslíte si, že podložka nesmí zabírat příliš mnoho místa, ale měla by být funkční? Přesně taková je podložka Genesis "Pump Up The Game". Její rozměry jsou 250 x 200 x 2,5 mm. Nízký profil podložky zajišťuje pohodlné používání. Díky ní můžete zapomenout na nepřirozenou polohu ruky a bolest spojenou s jejím zakřivením.

BEZPROBLÉMOVÁ SPOLUPRÁCE S JAKÝMKOLI SENZOREM

Genesis "Pump Up The Game" je podložka, která zajistí bezproblémovou spolupráci laserových i optických myší, což znamená, že nemusíte myš vyměňovat. Bez ohledu na to, jaké zařízení máte, podložka Genesis vám pomůže posunout hraní na vyšší úroveň.

SPECIFIKACE:

Materiál: Guma, Tkanina
Podsvícení: Ne
Vodotěsnost: Ne
Oboustranná: Ne
Barva: Vícebarevná
Délka: 250 mm
Šířka: 210 mm
Výška: 2,5 mm
Váha: 108 g