Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x…
Kód: 3795895PN: 1442Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace. Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Specifikace

Typ vlákna:  SM, 09/125, OS2, G657A1 Konektory:  SC-SC Broušení:  APC-APC Barva:  Žlutá Armorování:  NE Plášť:  LSZH Průměr:  3mm Délka:  3m Provedení:  Duplex Skladovací a provozní teplota:  -40 až +70°C