Spotřební elektronika  Foto & video  Doplňky a příslušenství  Feelworld Monitor FW568 V2 5.5"
Feelworld Monitor FW568 V2 5.5"
Feelworld Monitor FW568 V2 5.5"Feelworld Monitor FW568 V2 5.5"
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

Feelworld Monitor FW568 V2 5.5"

Malá velikost, velká výhoda FW568 V2 je malý, lehký a má skvělou kvalitu obrazu. Malá velikost je extrémně užitečná při natáčení ve stísněných prostorech a tam, kde je důležitá hmotnost. FW568 V2 je perfektní monitor pro ty, kteří potřebují snadno použitelný lehký monitor na kameře, jako jsou operátoři gimbalu nebo tvůrci videa, kteří jsou hodně na cestách. Intuitivní…
Kód: 3517792PN: FW568 V2Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
4 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 131 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Malá velikost, velká výhoda

FW568 V2 je malý, lehký a má skvělou kvalitu obrazu. Malá velikost je extrémně užitečná při natáčení ve stísněných prostorech a tam, kde je důležitá hmotnost. FW568 V2 je perfektní monitor pro ty, kteří potřebují snadno použitelný lehký monitor na kameře, jako jsou operátoři gimbalu nebo tvůrci videa, kteří jsou hodně na cestách.

Intuitivní ovládání a nabídky

Ovládací prvky nabídky jsou intuitivní a snadno se používají. V horní části monitoru jsou tři uživatelská tlačítka funkcí, která můžete nastavit jako běžné funkce. Monitor automaticky uloží parametry, které jste předtím nastavili a při příštím zapnutí zachová nastavení. Nemusí se resetovat, což je pohodlné a jednoduché.

5,5” LCD, rozlišení 1920 x 1152 - Vysoké rozlišení, jasnější a plné barvy

FW568 V2 poskytuje ostrý obraz, ideální pro zaostření a analýzu obrazu na place i v terénu. S nativním vysokým rozlišením 1920 x 1152 a displejem 16:9, jasem 500 cd/m2, kontrastním poměrem 1000:1, poskytuje vynikající detaily, takže si můžete vychutnat ostřejší a bohatší barvy obrazu, jednotné zobrazení na celé obrazovce. Jeho velikost, hmotnost a rozlišení z něj činí atraktivní možnost pro uživatele zrcadlovek a bezzrcadlovek, kteří jej chtějí připevnit přímo k fotoaparátu.

Velké pozorovací úhly pro všestranný výhled

IPS monitor vám poskytuje velký vizuální pohled. Nabízí konzistentní čistotu obrazu a barvy až do 160 stupňového pozorovacího úhlu vertikálně i horizontálně. Díky širokému pozorovacímu úhlu je snadné sledování obrazu pro více členů současně.

4K HDMI vstup a smyčkový výstup

FW568 V2 má 4K HDMI vstup a výstup, což mu umožňuje nejen zobrazovat živý obraz, ale také jej současně odesílat na jiné monitory. Jde o možnost zobrazit živý obraz na více displejích najednou při zachování původní kvality videa.

Připojte se k Director Monitor

Zobrazte živý obraz na více obrazovkách současně.

Připojte se k projektoru

Na koncertě, živém vysílání, konferenci se můžete připojit k zobrazení projektu v reálném čase.

Nabíjení fotoaparátu v reálném čase

Výstupní port stejnosměrného proudu vám umožňuje napájet fotoaparát přímo z baterie NP-F řady L nebo LP-E6 namontované na monitoru, čímž se prodlužuje doba provozu oproti standardním bateriím mnoha digitálních zrcadlovek nebo bezzrcadlovek. Kromě toho můžete kontrolovat zvuk pomocí 3,5 mm stereo sluchátkového konektoru.

Flexibilní dvouúčelová deska baterie

Kompatibilita s lithiovými bateriemi Sony F970 a Canon LP-E6. Poskytování podmínek pro dlouhodobou práci kameramana při natáčení.

Věrné podání a profesionální kalibrace barev

FEELWORLD používá profesionální barevný standard Rec.709 HD a používá profesionální technologii kalibrace barev, díky čemu může snadno získat přesnou reprodukci barev, nezkreslovat barvy, a zobrazovat skutečný obraz s věrným podáním barev při natáčení videa.

Přesná reprodukce barev

Monitor FEELWORLD podporuje standardy ITU a HD video – standardní konzistentní barevný prostor Rec.709. Jedná se o pokročilou technologii zpracování obrazu, která poskytuje čistý obraz a přirozené barvy. Zajišťuje přesnou reprodukci barev, reprodukuje fyzický obraz natáčení a umožňuje uživatelům přesně vyhodnotit kvalitu různých vstupních video signálů.

Optimalizováno pro DSLR fotoaparáty

FW568 V2 jistě přidá okamžitou produkční hodnotu pro natáčení a fotografování s bezzrcadlovkami a DSLR. Jeho jasný displej, profesionální softwarové nástroje a pohodlná montáž jsou neocenitelné pro uživatele, kteří chtějí dělat více s menším množstvím vybavení. Monitor obsahuje množství užitečných funkcí, jako je histogram, asistent ostření, vestavěný zvuk atd.

Načtěte vlastní 3D LUT, náhled na filmování při fotografování v terénu

Funkce načítání LUT usnadňuje a intuitivně usnadňuje kalibraci barev, optimalizuje pracovní postup a zlepšuje efektivitu práce v rané fázi fotografování. Můžete použít 4 vestavěné LOG do Rec.709 videa nebo nahrát soubory .cube (Jeden soubor nesmí přesáhnout 7,9 M, podporuje soubory s LUT_3D_SIZE 16, 17, 32, 33, 64, 65). Uživatel uloží dokument LUT do adresáře jednotky flash U a importuje připojením kabelu adaptéru USB a rozhraní USB zařízení (lze importovat až 32 vlastních souborů).

Přesné sledování průběhu

Pokud potřebujete analyzovat kvalitu obrazu přesněji, než se jen dívat na obraz, použijte vestavěné monitorování průběhu FW568 V2! Vyberte si z křivek (RGB Parade, YUV Parade, Y Parade), vektorskopu, histogramu, zobrazení fáze a úrovně zvuku a získejte přesné monitorování křivky vysílání, které ukazuje vše, co potřebujete technicky vědět o svých video a audio signálech. FW568 V2 se stává ideální volbou pro živé sledování produkce, takže již nemusíte používat samostatné drahé osciloskopy!

Pohodlná montáž - Sklopné rameno

Každý monitor FW568 V2 bude dodáván s naklápěcím ramenem. Tvůrci budou mít bezpečný způsob umístění monitoru při zachování nízkého profilu.

 • Umožňuje monitoru FW568 V2 otočit o 360 stupňů pro pohodlné sledování
 • Bezpečná a lehká montáž pomocí držáku na botku nebo závitu 1/4"-20
 • Obsahuje vlastní držák cold shoe pro příslušenství, jako je mikrofon, LED světlo nebo bezdrátový přijímač atd.

Vícenásobný způsob instalace - pro pohodlné sledování různých úhlů

FEELWORLD FW568 V2 je vybaven standardními 1/4" montážními závity (dole, vpravo) pro připevnění ke kamerám a zařízením. Design externího 1/4 šroubu se používá k tomu, aby byl monitor lehčí a tenčí.

Flexibilní instalace na kameru i stabilizátor

Nejen, že jej můžete nainstalovat na ruční stabilizátor, ale také jej můžete bezpečně připevnit k horní části fotoaparátu jako dokonalý HD hledáček! Pokud jej nainstalujete na spodní stranu zařízení, můžete pro zachování správné orientace obrazovky kombinovat i funkci převrácení obrazu! FW568 V2 je vybavený jedním 1/4 šroubem, pokud chcete také rychlou instalaci na gimbal, můžete si dokoupit ještě jeden 1/4 šroub.

Nejnovější design sluneční clony, snadná instalace

Monitor FW568 V2 je vybaven sluneční clonou, která umožňuje více se soustředit na obraz a vyhnout se interferenci silného světla, což poskytuje lepší vizuální zážitek. Monitor FW568 V2 a upevňovací rám sluneční clony jsou navíc integrovány, takže sluneční clonu můžete přímo připevnit k monitoru pomocí připevněného suchého zipu. Proces instalace je jednoduchý a rychlý, což je velmi vhodné pro venkovní natáčení.

Obsah balení:

 • Monitor
 • Micro HDMI kabel
 • Naklápěcí rameno
 • Sluneční clona

Velikost displeje (palce)

 • 5.5

Dotyková obrazovka

 • Ne

Bateriové držáky

 • NP-mount

Vstup

 • HDMI

Výstup

 • HDMI, Audio

Rozlišení

 • HD

Parametry

Typ příslušenstvíOstatní příslušenství