Herní zóna  Hry  ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters
ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters
ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate DaemonhuntersESD Warhammer 40,000 Chaos Gate DaemonhuntersESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 5.5.2022! Postav se v tomto brutálním a svižném tahovém taktickém RPG prohnilým silám Chaosu v čele Šedých rytířů, největší zbranělidstva. Utni u kořenů zákeřné spiknutí, jehož cílem je infikovat galaxii Květem, mezigalaktickou vesmírnou nákazou schopnou uvrhnout světy…
Kód: 3423799PN: 8611Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 799   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 487 Kč
Cena po registraci:
1 699 Kč
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 5.5.2022!

Postav se v tomto brutálním a svižném tahovém taktickém RPG prohnilým silám Chaosu v čele Šedých rytířů, největší zbranělidstva. Utni u kořenů zákeřné spiknutí, jehož cílem je infikovat galaxii Květem, mezigalaktickou vesmírnou nákazou schopnou uvrhnout světy do zapomnění.

Šedí rytíři jsou obrněni vírou, zaštítěni oddaností a jejich samotná existence je zakořeněna v tajemství, které se udržuje vymýváním myslí a popravami. Poznej život ve 41. tisíciletí a sleduj cestu těchto elitních bojovníků v příběhu z perauznávaného autora Black Library AaronaDembskiho-Bowdena.

UTVÁŘEJ OSUD GALAXIE

Vylepšuj svou operační základnu, buduj nová zařízení, prováděj výzkum tajemnýchzáhad a zapojuj se do bojových misí v mnoha světech, protože jedině tak můžeš vymýtit šířící se nákazu. Květ ničí bez předsudků. Tvoje rozhodnutí budou mít vlivna to, které planety podlehnou... a které přežijí.

VYPIPLEJ SI ŠAMPIÓNY

Vel vlastnímu přizpůsobenému komandu Šedých rytířů, nauč se řadu rozmanitých dovedností a psychických schopností, odemkni si mocné vybavení a specializuj své šampiony do čtyř unikátních standardních ahrdinských tříd. Každého z bojovníků simůžeš přizpůsobit podle svého gusta hlasem, zbrojí a možnostmi obličeje.

PŘESNÁ MUŠKA

Šedí rytíři jsou elitní kapitulou vesmírných mariňáků a nehodlají udělat chybu ani minout cíl. Systém přesného zaměřování ti dává kontrolu nad taktickými rozhodnutími a umožňuje ti s jistotou plánovatstrategii, ať už se jedná o střely z dálky s jistou přesností, nebo o rozčtvrcení a rozebrání nepřítele v brutálním boji zblízka!

MUTUJÍCÍ OBLUDY A JEJICH PŘISLUHOVAČI

Jak bude Květ postupně rozkládat světy,prostředí se změní a začne chrlit smrtící nebezpečí a přisluhovače. Kultisté a nechvalně proslulé Stráže smrti, které patří k vesmírným mariňákům Chaosu, budoumutovat a získávat zkázonosné výhody a požehnání poskytující nové útoky a schopnosti. Přizpůsob své osvědčené strategiea překonej nepřekonatelnou přesilu protiobrovským nepřátelům a jejich služebníkům.

FILMOVÁ JATKA

Vrhni se po hlavě do rychlého taktickéhoboje. Kuchej a popravuj nepřátele zblízka v krvavých přehlídkách obratnosti nebo udeř z dálky požehnanými střelami a mocnými psychickými energiemi. Využívej dynamicky ničitelné prostředí ve svůj prospěch a boř sloupy nebo narážej vozidly do nic netušících nepřátel.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam