Herní zóna  Hry  ESD V Rising
ESD V Rising
ESD V RisingESD V RisingESD V Rising
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

ESD V Rising

Elektronická licence určená pro platformu Steam Probuďte se jako oslabený upír po staletích spánku. Lovte krev, abyste získali zpět svou sílu, a zároveň se schovávejtepřed spalujícím sluncem, abyste přežili.Postavte znovu svůj hrad a přeměňte lidi ve své věrné služebníky ve snaze pozvednout své upíří impérium. Vytvořte si spojence nebo nepřátele online nebo hrajtesólo…
Kód: 3681411PN: 11639Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Cena po registraci:
899 Kč
Cena bez DPH: 743 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Probuďte se jako oslabený upír po staletích spánku. Lovte krev, abyste získali zpět svou sílu, a zároveň se schovávejtepřed spalujícím sluncem, abyste přežili.Postavte znovu svůj hrad a přeměňte lidi ve své věrné služebníky ve snaze pozvednout své upíří impérium. Vytvořte si spojence nebo nepřátele online nebo hrajtesólo lokálně, odrazte svaté vojáky a veďte válku ve světě konfliktů.

Staneš se dalším Drákulou?

Gotický otevřený svět

Prozkoumejte obrovský svět hemžící se mýtickými hrůzami a nebezpečím. Cestujte bujnými lesy, otevřenou krajinou a temnými jeskyněmi, abyste objevili cenné zdroje a po cestě se setkali s přáteli i nepřáteli. Procházejte svět s upířími kamarády nebo lovte sólo při drancování vesnic, přepadávání banditů a ponořování se dooblastí nadpřirozených zvířat.

Bojte se světla – vládněte noci

Během dne se držte stínů, nebo vás pálící ??sluneční světlo promění v popel. Toulej se nocí a kořisti své oběti ve tmě.Jako upír musíte uhasit svou žízeň po krvi a plánovat své strategie ve dne i v noci.

Zvedněte svůj hrad

Sbírejte zdroje a objevujte starověké techniky k získání temných sil. Využijte své nově nabyté znalosti k vybudování hradu, kde si můžete uložit svou kořist a rozšiřovat svou armádu temnoty. Přizpůsobte si svou doménu, vystavte svůj upírskýstyl a ujistěte se, že vyrábíte rakve pro služebnictvo a přátele. Posilte svůjhrad, abyste ochránili svůj poklad předupířími soupeři.

Soutěžte nebo spolupracujte

Cestujte sami nebo objevujte svět s přáteli. Boj bok po boku s ostatními upíry vám dá výhodu v boji o dobytí největšíchhrozeb Vardoranu. Přepadejte hrady ostatních hráčů nebo si zahrajte na diplomatave hře krve, moci a zrady. Soutěžte nebo spolupracujte – volba je na vás.

Ovládněte svého upíra

Naučte se a ovládněte arzenál smrtícíchzbraní a bezbožných schopností. Ve hře VRising míříte dovednostními střelami auhýbáte projektilům pomocí přesných ovládacích prvků WASD a zaměřování na základě kurzoru – žádné kliknutí k pohybu. Přizpůsobte svého upíra tak, aby vyhovovalvašemu hernímu stylu, zkombinováním zbraní s řadou kouzel získaných poražením mocných nepřátel. Ovládněte své dovednostia uvolněte své zlé síly.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam