Herní zóna  Hry  ESD UNCHARTED Legacy of Thieves Collection
ESD UNCHARTED Legacy of Thieves Collection
ESD UNCHARTED Legacy of Thieves CollectionESD UNCHARTED Legacy of Thieves CollectionESD UNCHARTED Legacy of Thieves Collection
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

ESD UNCHARTED Legacy of Thieves Collection

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jsi připraven hledat své štěstí? Vydej se hledat své štěstí a zanech svoustopu na mapě v UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Objev napínavé filmovévyprávění a největší akční trháky v sérii UNCHARTED, plné důvtipu, lstivosti anadsázky oblíbených zlodějů: Nathana Drakea a Chloe Frazerové. Herní titul, který přináší…
Kód: 3556304PN: 9398Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 699   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jsi připraven hledat své štěstí?

Vydej se hledat své štěstí a zanech svoustopu na mapě v UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Objev napínavé filmovévyprávění a největší akční trháky v sérii UNCHARTED, plné důvtipu, lstivosti anadsázky oblíbených zlodějů: Nathana Drakea a Chloe Frazerové.

Herní titul, který přináší oceňovaný vývojářský tým Naughty Dog, UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection obsahuje dvě úspěšná dobrodružství pro jednoho hráče zher UNCHARTED™ 4: A Thief’s End a UNCHARTED™: The Lost Legacy. Každý příběh je plný legrace, napětí, strhujících soubojůi pocitů úžasu – hry byly navíc přepracovány tak, aby vás ještě více pohltily.

Objev úchvatné památky

Od hustých džunglí až po zasněžené hory,od exotických ostrovů až po deštěm zmáčené ulice… prozkoumej každý centimetr překrásného prostředí do úchvatných detailů. Nech se vtáhnout do filmového vyprávění superostrým 4K rozlišením* a podporouultraširokého monitoru**. Užij si řaduvylepšených funkcí grafických možností,jako je nastavitelná kvalita textur a modelů, anizotropní filtrování, stíny, odrazy a ambientní okluze.

Pociť ve svých rukou vzrušující atmosféru hry

Vyzkoušej haptickou odezvu a dynamické efekty spouště navržené pro UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection při hraní s ovladačem DualSense™ připojeným pomocí kabelu k PC. S možností přemapování ovládání a podporou ovladače*** DualShock®4, herních ovladačů XInput a široké řady dalších gamepadů i klávesnice a myši můžešzanechat svou stopu na mapě, jakýmkoli způsobem budeš chtít. Ti, kteří chtějí vše ještě víc rozzářit, mohou vyzkoušet podporu RGB u periferií Razer Chroma a zařízení kompatibilních s Chroma Link, stejně jako u modelů Logitech a Corsair.

Optimalizuj dobrodružství

Objev širokou škálu režimů a PC vylepšení, jako je vylepšené uživatelské rozhraní pro herní možnosti, přepracované uživatelské rozhraní, přidání posuvníků měřítka pro některé nabídky, možnost detekcea správy GPU a VRAM a také přidání podpory automatické pauzy, minimalizace na pozadí a variabilní rychlosti načítání spolu s řadou dalších doplňků.

AMD Fidelity FX Super Resolution 2

Nakopni díky technologii temporálního upscalingu nové úrovně od společnosti AMDsnímkovou frekvenci při hledání štěstí vroli Nathana a Chloe. FSR 2 využívá špičkové algoritmy, které zvyšují snímkovoufrekvenci a poskytují vysoce kvalitní herní zážitky ve vysokém rozlišení ve hřeUNCHARTED na široké škále kompatibilních grafických karet.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam