Herní zóna  Hry  ESD theHunter Call of the Wild Medved-Taiga
ESD theHunter Call of the Wild Medved-Taiga
ESD theHunter Call of the Wild Medved-TaigaESD theHunter Call of the Wild Medved-TaigaESD theHunter Call of the Wild Medved-Taiga
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

ESD theHunter Call of the Wild Medved-Taiga

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru theHunter Call of the Wild vplatformě Steam! Lovili jste mezi táhnoucími se kopci v Hirschfeldenu a prozkoumali jste ikonickou Laytonskou jezerní oblast. Nyní se připravte na ty nejnáročnější přírodní podmínky během vzácné lovecké výpravy do národního parku Medved-Tajga.
Kód: 3587226PN: 9830Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru theHunter Call of the Wild vplatformě Steam!

Lovili jste mezi táhnoucími se kopci v Hirschfeldenu a prozkoumali jste ikonickou Laytonskou jezerní oblast. Nyní se připravte na ty nejnáročnější přírodní podmínky během vzácné lovecké výpravy do národního parku Medved-Tajga. V nehostinnémprostředí zamrzlé sibiřské krajiny se vydáte do nemilosrdné tundry, vstoupíte do opilých lesů a navštívíte zamrzlou zátoku. Zde se může počasí změnit během okamžiku, takže se najednou ocitnete uprostřed vířícího sněhu na praskajícím ledě.

ZVÍŘATA V MEDVED-TAJGA

Navzdory svému temnému vzezření se národní park Medved-Tajga hemží životem. Najdete zde kabary pižmové, soby (v SeverníAmerice známé také jako caribou) a divoké kance. Ale toulá se zde i větší zvěř.Po těchto pláních kráčí majestátní losi,jakož i lítí medvědi hnědí. V této rezervaci mohou lovci narazit i na velmi jedinečné zvíře – vysoce inteligentního rysa, který se zde pohybuje jako duch.

ÚKOLY A ROZMĚRY

Otevřený svět národního parku Medved-Tajga má působivých 64 čtverečních kilometrů, stejně jako Hirschfelden a Laytonskájezerní oblast. Přináší zbrusu nový a napínavý příběh s 32 úkoly, 50 vedlejšíchúkolů a bezpočet jedinečných zajímavýchmíst, které můžete objevit.

Ujmete se role experta na přežití a profesionálního lovce, který má za úkol pomoci Aleně Chasavovně a její vědecké výpravě. Kromě toho, že je Alena velmi zkušený klimatolog, pochází z národa, který chová soby a je domorodý přímo v tomto regionu, takže vám může nabídnout jedinečnývhled do výzvy, kterou představuje. Expedice začala neslavně a je na vás, abyste dali skupinu dohromady, pomohli místním a postarali se o to, aby všichni přežili v jednom kuse. Ale snadné to nebude.Ne všichni – a ne všechno – si přeje vášúspěch.

PODĚLTE SE O ZÁŽITEK

Stejně jako v případě předchozích placených DLC se mohou hráči, kteří tento obsah sami nevlastní, bezplatně připojit dohry více hráčů zasazené v národním parkuMedved-Tajga, pokud najdou hráče, kterýtento obsah vlastní a založí hru. Ve hře více hráčů mohou lovci soutěžit anebospolupracovat – to druhé je v této náročné rezervaci výhodnější. A nakonec zde samozřejmě fungují i čtyřkolky (dostupnéjako separátní DLC). Jízda na ledu je stejně tak zábavná jako napínavá.

VYBAVTE SE A VYRAZTE

Při příležitosti vydání DLC s národním parkem Medved-Tajga obdrží všichni hráčitheHunter: Call of the Wild zdarma novousadu oblečení (kterou lze pořídit za herní měnu), kterou si mohou obléci v kterékoliv lovecké rezervaci ve hře. A exkluzivně na ty, kteří mají dost odvahy na to, aby se vydali na Sibiř, čeká variacejedné ze zbraní, kterou můžete najít během zcela nového příběhu...

PUSTINA PLNÁ ŽIVOTA

Národní park Medved-Tajga představuje dramatické prostředí, jaké jste ještě neviděli (natož abyste v něm lovili). Permafrost obklopující tento region vytvořil obrovský závrt a zapříčinil, že u shlukůstromů rostou mělké kořeny, takže se naklánějí na stranu a utvářejí takzvaný Opilý les.

Živly nenechaly bez povšimnutí ani zdejší skalní formace. Působivé Lenské sloupybyly vymílány a utvářeny po celá tisíciletí a pomalu nabývaly svůj jedinečný tvar.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam