Herní zóna  Hry  ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4
ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4
ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

ESD theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru theHunter Call of the Wild vplatformě Steam! Správci rezervací se nedávno sešli na konferenci na ochranu divokých zvířat a uvědomili si, že si všimli, jak se jim hromadí návštěvníci na vstupních bodech dojejich příslušných loveckých rezervací.Aby podpořili kompletní průzkum…
Kód: 3590323PN: 9832Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru theHunter Call of the Wild vplatformě Steam!

Správci rezervací se nedávno sešli na konferenci na ochranu divokých zvířat a uvědomili si, že si všimli, jak se jim hromadí návštěvníci na vstupních bodech dojejich příslušných loveckých rezervací.Aby podpořili kompletní průzkum celých rezervací, správci souhlasili s používáním terénních vozidel (ATV) – ale pouze jako dopravní prostředek.

Lovci i turisté budou moct objevovat větší část skryté krásy, která na ně čeká.

ATV:

SABER 4X4:

SABER 4X4 vám dává možnost překonávat drsný terén, a to stylově a v bezkonkurenčním pohodlí. Užijte si to vzrušení z jízdy po polích, mokřadech a horách krkolomnou rychlostí. Toto ATV se skvěle hodí kprůzkumu rezervací rychlým a zábavným způsobem.

Sdílení SABER 4X4:

Jakožto majitel tohoto DLC můžete snadnosdílet svůj terénní zážitek se svými přáteli ve hře více hráčů. Když založíte hru nebo se k nějaké připojíte, všichni účastníci si budou moct přivolávat vozidla a řídit je. Všichni budou moct objevovat loveckou rezervaci spolu či každý sám, a to jen díky vám. Jakmile všichni majitelé DLC z relace pro více hráčů odejdou, nebude už možné přivolávat nová vozidla, ale stávající vozy zůstanou dostupnédo konce relace.

Řízení SABER 4X4:

Ať už se chcete naplno ponořit do řízeníz pohledu první osoby nebo si užívat kompletní výhled na své okolí z pohledu třetí osoby, SABER 4X4 je vůz přesně pro vás. Pozici kamery můžete měnit pouhým stiskem tlačítka (výchozí je „C“) a vaše volba se uloží i pro příště. Vystavte naodiv své ATV ze všech úhlů pomocí pohledu třetí osoby anebo sdílejte svůj řidičský zážitek z pohledu první osoby. Nemůžeme se dočkat na vaše snímky!

Nefrit, karmín a uhel:

SABER 4X4 se dodává ve třech různých barevných variacích: nefrit, karmín a uhel.Každý lovec může mít aktivní jedno vozidlo najednou a jeho přivolávání nic nestojí. Chcete radši dneska vyrazit v karmínovém ATV? Je to jen na vás.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam