SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Herní zóna  Hry  ESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávě
ESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávě
ESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávěESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávěESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávě
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

ESD The Sims 4 + The Sims 4 Cesta ke slávě

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Balíček obsahuje základní hru The Sims 4a Dodatek The Sims 4 Cesta ke slávě! Převezměte kontrolu: vytvářejte a ovládejte postavy ve virtuálním světě, kde neplatí žádná pravidla. Dejte průchod své kreativitě a vdechněte každému Simíkovi jedinečný vzhled i osobnost a zařiďte jimdokonalé bydlení. Rozvíjejte vztahy svých…
Kód: 2888459PN: 7540Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.11. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Balíček obsahuje základní hru The Sims 4a Dodatek The Sims 4 Cesta ke slávě!

Převezměte kontrolu: vytvářejte a ovládejte postavy ve virtuálním světě, kde neplatí žádná pravidla. Dejte průchod své kreativitě a vdechněte každému Simíkovi jedinečný vzhled i osobnost a zařiďte jimdokonalé bydlení. Rozvíjejte vztahy svých Simíků, pomozte jim s kariérou a prozkoumejte živoucí nové světy.

VYTVOŘTE SI JEDINEČNÉ SIMÍKY

Vytvářejte spousty jedinečných Simíků srůzným vzhledem, silnou osobností a úplně novými emocemi. Utvářejte těla svých Simíků pomocí nového propracovaného nástroje Vytvořit Simíka a pak jim vyberte účes, styl chůze a oblečení. Dejte jejichživotům smysl a vyberte jim vlastnosti aaspirace. Můžete tak ovlivnit jejich mysl, tělo i duši.

VYTVOŘTE JIM DOKONALÉ BYDLENÍ

Snadno svým Simíkům postavte a zařiďte bydlení pomocí nového režimu stavba založeného na jednotlivých místnostech. Postavte si dům snů: začněte půdorysem, vyberte nábytek a upravte i okolí. Dokonce simůžete doma postavit i bazén nebo suterén!

PROZKOUMEJTE ŽIVÉ SVĚTY

Cestujte mezi světy, prozkoumávejte jedinečná sousedství a objevujte zajímavé podniky. Simíci tak mohou poznat nové lidi, rozšířit si svůj společenský okruh, trávit čas s kamarády v parku nebo hledata sbírat nové zábavné předměty.

HRAJTE SI SE ŽIVOTEM

Mějte pod kontrolou zajímavé a zábavné momenty v životech svých Simíků, které mohou vzejít z jejich vztahů nebo třeba zkariéry. Vaše rozhodnutí ovlivní jejichživoty od narození přes batolecí fázi aždo dospělosti. Rozvíjejte dovednosti svých Simíků a nechte je věnovat se novýmkoníčkům.

CESTA KE SLÁVĚ

Dosáhněte slávy a vystoupejte až mezi celebrity v novém The Sims 4: Cesta ke slávě. Vybudujte si reputaci a budujte kariéru herce a proplétejte se se svým Simíkem nepředvídatelnou dráhou slávy. A čekána vás opravdu vše, od krásných studií,po VIP párty, kdy je na vašem rozhodnutí, jak se svou slávou naložíte. Styl jedůležitý a tak musíte držet vysoký standard v oblékání, ale i ve vybavování svého luxusního příbytku občas i zbytečným příslušenstvím jako je třeba zlatý záchod. Máte na to žít život celebrity?

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC