Herní zóna  Hry  ESD The Sims 4 Milovníci mazlíčků
ESD The Sims 4 Milovníci mazlíčků
ESD The Sims 4 Milovníci mazlíčkůESD The Sims 4 Milovníci mazlíčkůESD The Sims 4 Milovníci mazlíčků
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

ESD The Sims 4 Milovníci mazlíčků

Elektronická licence určená pro platformu Origin Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry The Sims™ 4 ve službě Origin, která je zdarma. Máme tu něco pro všechny rodiče mazlíčků Sada Milovníci mazlíčků dá průchod vašístarostlivosti. Pomozte Simíkům rozvinout jejich rodičovské dovednosti nebo pečujte o mazlíčky z celého sousedství v roli veterinářů. Dokonce si…
Kód: 3651775PN: 10980Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry The Sims™ 4 ve službě Origin, která je zdarma.

Máme tu něco pro všechny rodiče mazlíčků

Sada Milovníci mazlíčků dá průchod vašístarostlivosti. Pomozte Simíkům rozvinout jejich rodičovské dovednosti nebo pečujte o mazlíčky z celého sousedství v roli veterinářů. Dokonce si můžete vytvářetnejrůznější psy a kočky, které Simíkůmpořídíte domů a navždy tak změníte jejich životy! Sada Milovníci mazlíčků obsahuje rozšíření The Sims™ 4 Psi a kočky, herní balíček The Sims™ 4 Rodičovství a kolekci The Sims™ 4 Můj první mazlíček.

Vytvářejte psy a kočky – Pomocí propracovaného nástroje Vytvořit mazlíčka můžetedát průchod své kreativitě a vytvořit svým Simíkům dokonalé kočky, psy, štěňataa koťata. Na výběr máte nejrůznější plemena, kterým můžete vdechnout různé osobnosti a upravovat jejich rysy. Snadno jim upravte srst jedinečnými vzory a vytvořte si mazlíčky ze skutečného světa, mazlíčky, o kterých jste vždy snili, nebo ještě něco speciálnějšího. Úplně poprvé můžete jejich vzhled doladit výraznými oblečky a doplňky.

Rozvíjejte rodičovské dovednosti – Vylepšujte svým Simíkům rodičovské dovednosti, aby uspokojili potřeby dětí a ovlivnili jejich chování. Se zkušenostmi získajínové schopnosti, které jim umožní potrestat špatné chování, pochválit to dobrénebo prostě nechat děti, ať jsou samy sebou.

Pečujte o nového mazlíčka – Pořiďte si do domácnosti obydlí s úplně novým malýmmazlíčkem, jako je křeček, potkan, trpasličí ježek nebo trpasličí bubalus! Nechte Simíky, aby své mazlíčky pojmenovali anaučili se o ně starat – měli by si s nimi nejen hrát, ale také je udržovat zdravé a v čistotě. Vaši Simíci se toho budou muset hodně naučit!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT
ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin