UPOZORNĚNÍ 6. 06. - 7.06. 2023 Zavřeno OPTIMA
  Herní zóna  Hry  ESD The Great War Western Front
ESD The Great War Western Front
ESD The Great War Western FrontESD The Great War Western FrontESD The Great War Western Front
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

ESD The Great War Western Front

Elektronická licence určená pro platformu Steam he Great War: Western Front je ultimátnístrategická hra z prostředí 1. světovéválky od společnosti Petroglyph, autorůher Command & Conquer™ Remastered a StarWars™: Empire at War. V této taktické hře v reálném čase sehrajete rozhodujícíroli v historii a převezmete velení na západní frontě v letech 1914 až 1919. Vyberte si…
Kód: 3640178PN: 11217Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 199   včetně DPH
Cena bez DPH: 991 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 14.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

he Great War: Western Front je ultimátnístrategická hra z prostředí 1. světovéválky od společnosti Petroglyph, autorůher Command & Conquer™ Remastered a StarWars™: Empire at War. V této taktické hře v reálném čase sehrajete rozhodujícíroli v historii a převezmete velení na západní frontě v letech 1914 až 1919.

Vyberte si frakci a doveďte své jednotkyk vítězství. Postavte se do čela jednotek v krutých bitvách odehrávajících se vreálném čase a promýšlejte strategickározhodnutí v tahovém režimu. Kopejte promyšlené zákopy a zkoumejte nové technologie, například jedovatý plyn a tanky. Vaše rozhodnutí budou mít zásadní a trvalývliv na váš úspěch v boji. Přemýšlejtejako velitel. Zažijte historii nebo ji přepište.

Dvě úrovně velení

Vyzkoušejte si nevídané strategické možnosti v rolích velitele operačního prostoru a polního velitele.

Jako velitel operačního prostoru zažijete strhující tahovou strategii, v níž budete řídit rozmístění sil, provádět výzkum a pečlivě zvažovat, jak rozmístíte svézdroje na západní frontě, kde o vítězství rozhoduje každý detail. Vedle toho seujmete role polního velitele v dynamických bitvách v reálném čase, kde budete velet jednotkám v boji, budovat zákopy aprovádět přímé útoky vysíláním pěchoty.Vybírejte si své bitvy a změňte chod dějin.

Živý svět

Bojiště se nemění a při dalším postupu západní frontou se budete vracet na předchozí lokace, které stále nesou jizvy a zkázu z dřívějších střetů.

Dělostřelecké bombardování za sebou zanechává krátery, tanky, střelba a zákopy pustoší kdysi krásnou francouzskou krajinu. Pokud se v budoucnu vrátíte, všechnyzákopy (nebo opevnění), které postavíte,zůstanou na svém místě. Svou roli hrajetaké proměnlivé počasí; s přibývajícímiměsíci konfliktu se setkáte se změnou ročních období. Sníh a déšť budou mít vliv například na přesnost dělostřelectva apohyb jednotek. Vítězství docílíte jenpečlivým plánováním s ohledem na okolnípodmínky.

Historická přesnost

Vychutnejte si autentickou historickou strategii, která zachycuje závažnost a intenzitu Velké války. Tyto klíčové okamžiky historie můžeme věrně zobrazit díky spolupráci s londýnským Imperiálním válečným muzeem.

Využijte skutečnou pěchotu, zbraně, dělostřelectvo a tanky té doby a vžijte se do myšlení velitele v 1. světové válce při taktickém rozmísťování armády na západní frontě.

Vyberte si stranu

Hrajte za státy Dohody nebo za Ústřednímocnosti. Pokud chcete dosáhnout vítězství nejen na bitevním poli, ale i v celémválčišti, musíte přijmout řadu taktických a strategických rozhodnutí. Obě frakce mají jedinečné schopnosti a herní styly, které můžete objevovat a využívat.

Neomezená znovuhratelnost

Žádná hra není stejná, protože každé velké i malé rozhodnutí změní výsledek války. Zaveďte nové vojenské technologie nazačátku konfliktu na základě postupu natechnologickém stromu nebo změňte klíčové momenty v historii a ovlivněte výsledek války.

Zahrajte si ve čtyřech komplexních a lákavých režimech. Prožijte celou ságu první světové války v režimu Campaign (Kampaň), zažijte ikonické okamžiky v režimu Historical Battles (Historické bitvy), vytvořte si vlastní bitvy v režimu Skirmish (Souboj) nebo změřte síly s ostatnímiv nezapomenutelné akci v režimu pro vícehráčů. Vaše cesta tímto strhujícím konfliktem bude jedinečná.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam