Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Herní zóna  Hry  ESD The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition
ESD The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition
ESD The Elder Scrolls V Skyrim Special EditionESD The Elder Scrolls V Skyrim Special EditionESD The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

ESD The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Pokračování kultovní fantasy RPG série Elder Scrolls se odehrává v oblasti dálného severu světa Tamriel. Hra si vás dokáže získat líbivou grafikou a detailně zpracovanými vesnicemi a osadami, které senenachází pouze v zamrzlých oblastech vysoko v horách, ale čas od času zavítátetaké do zasluněných nížin. Za zmínku stojí…
Kód: 2718158PN: 7331Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 2.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 3.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Pokračování kultovní fantasy RPG série Elder Scrolls se odehrává v oblasti dálného severu světa Tamriel. Hra si vás dokáže získat líbivou grafikou a detailně zpracovanými vesnicemi a osadami, které senenachází pouze v zamrzlých oblastech vysoko v horách, ale čas od času zavítátetaké do zasluněných nížin. Za zmínku stojí propracovaný systém přidělování dovednostních bodů, díky kterému si své zaměření vybíráte sami v průběhu hry. Zaujmevás i silná hlavní dějová linka spojenás množstvím vedlejších úkolů, které vámbez problému zajistí více než 100 hodinherního času.

Boje s draky

Vaším hlavním úkolem bude porazit dračího boha Alduinova, který se dle proroctvíchystá zničit svět. Nejedná se však anizdaleka o jediného draka v oblasti. Příběh se odehrává v provincii Skyrim, kdese budete neustále setkávat s množstvímrůznorodých nepřátel. Pokud však narazíte na jednoho z draků, připravte se na zdlouhavý a nemilosrdný souboj, ve kterémbudete muset zužitkovat všechny svoje dosavadní dovednosti.

Nekončící bitvy

Jelikož je hlavní náplní hry dokončení množství úkolů, zahrnujících převážně fyzické souboje, výběr bojové techniky můžebýt klíčový, vzhledem k aktuálnímu nepříteli i velmi individuální. Sami si takvybíráte, zda budete upřednostňovat přímý konflikt mečem, nebo naopak zpovzdálíútočit lukem či kouzly. Hra také nabízímožnost využívat současně dvě zbraně, což při vhodně zvolené strategii může býtobrovská výhoda.

RPG se vším všudy

Můžete se těšit na postupné vylepšováníjednotlivých vlastností svého hrdiny a učení se množství nových technik, které zužitkujete v soubojích. Stejně tak mátena výběr z velkého množství zbraní, brnění a mnoha dalších doplňků. Před každýmúkolem je tak vhodné promyslet taktiku útoku a individuálně tomu přizpůsobit vybavení. Zajímavostí je, že mimo běžného nákupu předmětů u mnoha obchodníků máte možnost si mnohé z nich sami vyrobit.

Special Edition

Ve verzi Special Edition kromě hry naleznete také 3 obrovská DLC rozšíření, Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn, která vám nabídnou nová dobrodružství pro vašehohrdinu. Těšit se můžete i na vylepšenougrafiku v podobě detailnějších textur.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC
Herní žánrRPG
PEGI hodnota18