Herní zóna  Hry  ESD The Ascent Cyber Heist
ESD The Ascent Cyber Heist
ESD The Ascent Cyber HeistESD The Ascent Cyber HeistESD The Ascent Cyber Heist
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Tento obchod doporučuji

Ověřený zákazník

ESD The Ascent Cyber Heist

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Ascent v platformě Steam! Máte The Ascent za sebou, ale hledáte něco navíc? Cyber Heist je tu pro vás! Aťuž sólo, nebo společně s kamarády se pusťte do nových náročných misí, prozkoumávejte zcela nová prostředí, postavte se novým nepřátelům a vyzkoušejte si nové způsoby…
Kód: 3500803PN: 9174Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Ascent v platformě Steam!

Máte The Ascent za sebou, ale hledáte něco navíc? Cyber Heist je tu pro vás! Aťuž sólo, nebo společně s kamarády se pusťte do nových náročných misí, prozkoumávejte zcela nová prostředí, postavte se novým nepřátelům a vyzkoušejte si nové způsoby boje se zbraněmi na blízko!

The Ascent: Cyber Heist se odehrává po dokončení hlavního příběhu The Ascent a je dostupný každému, kdo dokončil hlavníkampaň a má zájem o uzavření nové smlouvy!

Kira, váš bývalý zaměstnavatel, má novoupřísně tajnou práci. Jak byste vy, novýnezávislý poskytovatel expertních služeb, mohli odmítnout? Vydejte se za hranice obvyklé arcologie do zcela nové, kteráje ve vlastnictví Malhorst-Gelb Group.Byla odhalena určitá nová převratná technologie, ale nejste jediní, kdo má o nizájem.

Otestujte své dovednosti při nástupu natuto novou náročnou pracovní pozici. Prozkoumejte zcela nová prostředí, bojujteproti novým nepřátelům a vyzkoušejte sinové způsoby boje pomocí zbraní na blízko!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

• POKRAČOVÁNÍ V PŘÍBĚHU – SÓLO NEBO V KOOPERATIVNÍM REŽIMU

The Ascent: Cyber Heist se zpřístupní podokončení kampaně základní hry. Vezmětesi na pomoc s tímto obtížným kontraktemsvé přátele. Vaše standardní skvadra senedostavila? Žádný problém, pokud vy coby hostitel dokončíte hlavní kampaň, vaši přátelé se mohou připojit a pomoci! (Stejně za ně jako vždy uděláte všechnu těžkou práci vy…)

• NOVÉ ZBRANĚ

Co je potřeba zmínit – nezapomeňte udělat trochu místa na další zbraně! Experimentujte se zcela novými zbraněmi, které jsou poprvé ve hře The Ascent pro boj nablízko! Pusťte se do opravdu osobního konfliktu s kousky, jako je Rock Crusher nebo Guillotine!

• NOVÉ OVERWORLD LOKACE

Objevte a prozkoumejte zcela novou arcologii, která je ve vlastnictví společnosti Malhorst-Gelb Group. Nabízí dechberoucí nové lokace a prostředí.

• NOVÉ HLAVNÍ A VEDLEJŠÍ MISE

Pokračujte v příběhu The Ascent dokončením nových náročných hlavních a vedlejších misí, během kterých se setkáte s novými zajímavými postavami, jako je Ontarionebo Zell, stejně jako s novými nepřáteli.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam