Herní zóna  Hry  ESD Sifu
ESD Sifu
ESD SifuESD SifuESD Sifu
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

ESD Sifu

Elektronická licence určená pro platformu Steam Toužíte po další náloži staré dobré kung-fu akce? Bezplatné rozšíření Arenas přináší množství hodin herní náplně, kteráotestuje vaše kung-fu dovednosti. Čeká vás 5 nových herních režimů, 15 dynamických lokací a 120 výzev, takže se pořádněpřipravte na velkolepé souboje, nelítostné soupeře a nekonečné možnosti zdokonalovat své…
Kód: 3734105PN: 11921Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Toužíte po další náloži staré dobré kung-fu akce? Bezplatné rozšíření Arenas přináší množství hodin herní náplně, kteráotestuje vaše kung-fu dovednosti. Čeká vás 5 nových herních režimů, 15 dynamických lokací a 120 výzev, takže se pořádněpřipravte na velkolepé souboje, nelítostné soupeře a nekonečné možnosti zdokonalovat své chvaty.

Ať už se rozhodnete hrát za muže, nebo za ženu, tuto otázku si budete v Sifu klást neustále, až se vydáte na cestu za pomstou a pokusíte se dopadnout vrahy svérodiny. Jeden proti všem, bez spojenců,proti bezpočtu nepřátel a s tajemným talismanem, který vás znovu oživí, kdykolivpadnete. Ale pozor! Za svou tajnou zbraň platíte vysokou cenu: stárnutím a vším, co to s sebou přináší.

Vaši nepřátelé nečekají, až na ně přijdeřada, a nedávají dopředu znát, k čemu se chystají. Uhýbejte, odrážejte rány, rozdávejte údery, používejte komba a buďtejako voda, která si razí cestu poutavýmprostředím. Ovládněte dokonale své umění, ať už během boje v zázemí nočního klubu, při probíhání uměleckou galerií ve snaze nenechat se obklíčit nebo cestou vzhůru po vysoké kancelářské budově.

Klíčem k přežití je promyšlený pohyb prostorem a chytré využívání prostředí. Používejte vše, co se vám nabízí: předměty,které lze házet, provizorní zbraně, okna a římsy... Stojíte proti nesmírné přesile, která s vámi nebude mít sebemenší slitování.

Mistrovství v kung-fu lze dosáhnout jenusilovnou praxí, do které je zapotřebí zapojit tělo i mysl. Učte se ze svých chyb, zpřístupňujte si jedinečné dovednostia najděte sílu ovládnout ničivé techniky Pak Mei kung-fu.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam