Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Herní zóna  Hry  ESD Robinson The Journey
ESD Robinson The Journey
ESD Robinson The JourneyESD Robinson The JourneyESD Robinson The Journey
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

ESD Robinson The Journey

Elektronická licence určená pro platformu Steam Poznámka: Vyžaduje jeden z následujícíchVR headsetů: HTC Vive nebo Oculus Rift.  Když Esmeralda havaruje na Tyson III, Robin je zanechán svému osudu. Musí se spoléhat na svůj rozum, um - a HIGS, jednotku AI z lodi - aby přežil. Během pátránípo ztracené posádce a střetu s dinosaury Robin zjistí, že Tyson III rozhodně…
Kód: 2334240PN: 5657Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 1.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Poznámka: Vyžaduje jeden z následujícíchVR headsetů: HTC Vive nebo Oculus Rift.

Když Esmeralda havaruje na Tyson III, Robin je zanechán svému osudu. Musí se spoléhat na svůj rozum, um - a HIGS, jednotku AI z lodi - aby přežil. Během pátránípo ztracené posádce a střetu s dinosaury Robin zjistí, že Tyson III rozhodně není zemí zaslíbenou.

BOHATÝ SVĚT

Při poznávání světa z pohledu první osoby se hráči setkají s řadou dinosaurů a tvorů, kteří reagují na jejich přítomnostv ekosystému Tyson III. Důraz na interakci s prostředím vybízí hráče, aby podrobně prozkoumali každou oblast hry, a díky silné atmosféře získávají pocit, že Tyson III je pokladnicí neobjevených tajemství. Hra staví na vyprávění, které váspřitáhne do tohoto světa díky zajímavémupříběhu vyvíjecímu se s vašimi objevy.

PRŮZKUMNÍKŮV RÁJ

Objevy čekají na každém kroku. Opusťte vyšlapanou cestu a sbírejte achievementy,hledejte vzácné předměty a interagujtes prostředím. Díky volnému pohybu můžetejít kamkoliv budete chtít, zvolit, jakbudete pokračovat, navštívit zajímavá místa a co nejlépe využít nelineární příběh. V Robinson: The Journey nejsou žádnécutscény, které by narušily hluboký pocit ponoření se do každého aspektu příběhu, který se vyvíjí z perspektivy hráče.

KRÁSNÁ CESTA

Robinson: The Journey zobsahuje živoucíherní svět, jehož cílem je, aby se hráčicítili skutečně přítomni v neznámém prostředí. To vše díky CRYENGINE, která poskytne ohromující grafiku, realistický zvuk, intenzivní ponoření a cit pro měřítko, které posouvá hranice hry VR.

NESKUTEČNÉ GRAFICKÉ DETAILY A VR

Vzhledem k tomu, že VR je stále rozvíjejícím se médiem, vývoj VR s sebou přineslnový soubor kreativních a technických výzev. Hra Robinson: The Journey byla vytvořena od nuly a nabízí pohlcující zážitek ve VR. S využitím CRYENGINE náš tým přidal nové funkce a optimalizoval stávající nástroje, aby tyto výzvy splnil a učinil Robinson: The Journey jednou z nejkrásnějších zkušeností, která je v současnosti k dispozici pro VR.

Parametry

Datum vydání hry (filtr)15.4.2019
Herní platforma ESDSteam
Herní žánrAkční
Kinect pro XBox 360Ano
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota16
Virtuální realita pro PStationPS VR nutná