Herní zóna  Hry  ESD Robinson The Journey
ESD Robinson The Journey
ESD Robinson The JourneyESD Robinson The JourneyESD Robinson The Journey
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

ESD Robinson The Journey

Elektronická licence určená pro platformu Steam Poznámka: Vyžaduje jeden z následujícíchVR headsetů: HTC Vive nebo Oculus Rift.  Když Esmeralda havaruje na Tyson III, Robin je zanechán svému osudu. Musí se spoléhat na svůj rozum, um - a HIGS, jednotku AI z lodi - aby přežil. Během pátránípo ztracené posádce a střetu s dinosaury Robin zjistí, že Tyson III rozhodně…
Kód: 2334240PN: 5657Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
699   včetně DPH
Cena bez DPH: 578 Kč
Cena po registraci:
599 Kč
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.5. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 23.5. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Poznámka: Vyžaduje jeden z následujícíchVR headsetů: HTC Vive nebo Oculus Rift.

Když Esmeralda havaruje na Tyson III, Robin je zanechán svému osudu. Musí se spoléhat na svůj rozum, um - a HIGS, jednotku AI z lodi - aby přežil. Během pátránípo ztracené posádce a střetu s dinosaury Robin zjistí, že Tyson III rozhodně není zemí zaslíbenou.

BOHATÝ SVĚT

Při poznávání světa z pohledu první osoby se hráči setkají s řadou dinosaurů a tvorů, kteří reagují na jejich přítomnostv ekosystému Tyson III. Důraz na interakci s prostředím vybízí hráče, aby podrobně prozkoumali každou oblast hry, a díky silné atmosféře získávají pocit, že Tyson III je pokladnicí neobjevených tajemství. Hra staví na vyprávění, které váspřitáhne do tohoto světa díky zajímavémupříběhu vyvíjecímu se s vašimi objevy.

PRŮZKUMNÍKŮV RÁJ

Objevy čekají na každém kroku. Opusťte vyšlapanou cestu a sbírejte achievementy,hledejte vzácné předměty a interagujtes prostředím. Díky volnému pohybu můžetejít kamkoliv budete chtít, zvolit, jakbudete pokračovat, navštívit zajímavá místa a co nejlépe využít nelineární příběh. V Robinson: The Journey nejsou žádnécutscény, které by narušily hluboký pocit ponoření se do každého aspektu příběhu, který se vyvíjí z perspektivy hráče.

KRÁSNÁ CESTA

Robinson: The Journey zobsahuje živoucíherní svět, jehož cílem je, aby se hráčicítili skutečně přítomni v neznámém prostředí. To vše díky CRYENGINE, která poskytne ohromující grafiku, realistický zvuk, intenzivní ponoření a cit pro měřítko, které posouvá hranice hry VR.

NESKUTEČNÉ GRAFICKÉ DETAILY A VR

Vzhledem k tomu, že VR je stále rozvíjejícím se médiem, vývoj VR s sebou přineslnový soubor kreativních a technických výzev. Hra Robinson: The Journey byla vytvořena od nuly a nabízí pohlcující zážitek ve VR. S využitím CRYENGINE náš tým přidal nové funkce a optimalizoval stávající nástroje, aby tyto výzvy splnil a učinil Robinson: The Journey jednou z nejkrásnějších zkušeností, která je v současnosti k dispozici pro VR.

Parametry

Herní platforma ESDSteam