Herní zóna  Hry  ESD Ready or Not
ESD Ready or Not
ESD Ready or NotESD Ready or NotESD Ready or Not
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

ESD Ready or Not

Elektronická licence určená pro platformu Steam Realismus na prvním místě Společnost VOID interactive konzultovalas policejními týmy po celém světě, abyvytvořila pravidla zapojení a systém bodování, které jsou náročné a realistické.Aby bylo možné posunout laťku dále s realističností, Ready or Not modeluje balistickou penetraci, ricochet, kevlar a dynamiku plátů, stejně jako…
Kód: 3439702PN: 8648Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Realismus na prvním místě

Společnost VOID interactive konzultovalas policejními týmy po celém světě, abyvytvořila pravidla zapojení a systém bodování, které jsou náročné a realistické.Aby bylo možné posunout laťku dále s realističností, Ready or Not modeluje balistickou penetraci, ricochet, kevlar a dynamiku plátů, stejně jako expanzi a hybnost střely.

Robustní a přirozené ovládání

Prozkoumejte hluboký a zapojený systém manipulace se zbraněmi a manévrování hráčů, který je zaměřen na poskytnutí důstojníků bezprecedentní úrovně kontroly nadjejich situační efektivitou. Ready or Not využívá jednoduché a organické schémaovládání, díky kterému nebudou hráči tápat a zapomínat na desítky klávesových zkratek.

Plánování

Zorganizujte přístup a poté proveďte misi v reálném čase. Důstojníci se mohou rozhodnout pro nasazení s předměty, jako jsou balistické štíty, beranidla, taktické žebříky a mnoho dalšího.

Velte svému týmu

Vedoucí týmů budou velet chytře navrženému týmu důstojníků AI pro jednoho hráče.

Různé režimy

Vneste pořádek do chaosu online s přáteli prostřednictvím taktického kooperativního zážitku, veďte crackový tým členů Swat řízený umělou inteligencí v sólové kampani bohaté na příběh nebo bojujte s nepoctivou organizací v nelítostném a konkurenčním prostředí pro více hráčů.

Inteligentní přizpůsobení

Díky přístupu k více než 60 unikátním předmětům mají hráči k dispozici nástrojepro řešení jakékoli situace. Správná kombinace optiky zbraně, úprav ústí hlavně,typů zásobníků a variant předpažbí dávádůstojníkovi výhodu v boji. Případně naložit pláty a těžké brnění, aby se zabránilo rychlému konci, na úkor obratnosti.Důstojníci si také mohou přizpůsobit svou jednotku pomocí speciálních týmovýchzáplat a uniforem.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam