UPOZORNĚNÍ 31. 05. 2023 Zavřeno 1. 06. 2023 otevřeno od 13 hod. OPTIMA
  Herní zóna  Hry  ESD Pro Cycling Manager 2022
ESD Pro Cycling Manager 2022
ESD Pro Cycling Manager 2022ESD Pro Cycling Manager 2022ESD Pro Cycling Manager 2022
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

ESD Pro Cycling Manager 2022

Elektronická licence určená pro platformu Steam Pro Cycling Manager 2022 z vás udělá sportovní ředitele. Udělejte potřebná rozhodnutí a doveďte svůj tým až na vrchol: mezi vaše kompetence patří nábor, plánování cílů a závodního programu, správa sponzorů, vyhledávání budoucích talentů, trénink, závodní strategie a mnoho dalšího. V režimu Pro Cyclist si navíc můžete vytvořit…
Kód: 3451091PN: 8672Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Cena po registraci:
1 199 Kč
Cena bez DPH: 991 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 2.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Pro Cycling Manager 2022 z vás udělá sportovní ředitele. Udělejte potřebná rozhodnutí a doveďte svůj tým až na vrchol: mezi vaše kompetence patří nábor, plánování cílů a závodního programu, správa sponzorů, vyhledávání budoucích talentů, trénink, závodní strategie a mnoho dalšího. V režimu Pro Cyclist si navíc můžete vytvořit vlastního cyklistu. Přidejte sek týmu, dokažte, že můžete být lídry, apak udělejte vše pro to, abyste se blýskli v pelotonu. Dokážete se vyšvihnout mezi špičku? Pro Cycling Manager 2022 vámumožní prostřednictvím online režimu soupeřit s hráči z celého světa. CO JE NOVÉHO:Nový systém vyhledávání talentůEnergičtější a útočnější pelotonŠirší možnostipřizpůsobení herního zážitkuIntuitivnější rozhraní (nová stránka cyklisty)Přepracovaný systém výdrže a odolnosti21 oficiálních etap Tour de France 2022NOVÝ SYSTÉM VYHLEDÁVÁNÍ TALENTŮ

Kvalitní sportovní ředitel musí umět získat budoucí talenty, a proto přinášíme nový systém vyhledávání talentů. Vyšletesvé skauty do různých regionů, aby našlity nejlepší talenty. Vaši skauti budoupostupem času efektivnější a budou se zlepšovat. Pravidelně vám posílají informace (o potenciálu, vlastnostech atd.), které využijete při výběru (pozorování, zapracování do týmu rozvíjejících se cyklistů atd.), ať si můžete o jezdcích udělat lepší představu. A při tom všem vám samozřejmě neustále šlapou na paty ostatnítýmy. NOVÁ GENERACE CYKLISTŮ

Tento nový systém je založen na úrovni apotenciálu mladých cyklistů a využívá šestihvězdičkový systém hodnocení. Mladícyklisté, kteří se rozvíjejí, jsou junioři ve věku od 16 do 18 let, přičemž základ tvoří 1 500 až 2 000 mladých cyklistůročně (třikrát víc než dříve). Tito noví jezdci budou všestrannější a budou sevyvíjet podobně jako současné hvězdy.

ROZVOJ CYKLISTŮ

Stejně jako u mladých talentů chceme mítvšestrannější jezdce, proto byl systémrozvoje přepracován tak, aby tohle zohledňoval. Pro vaše cyklisty je také zásadní, aby se dokonale začlenili do týmu a navázali dobrý vztah s trenérem, jinak sejejich rozvoj nebude ubírat optimálnímsměrem.

ROZMANITĚJŠÍ ZÁVODY

Ve hře Pro Cycling Manager 2022 zažijetedíky rozmanitějšímu pelotonu scénáře, které se například od obvyklého plánu etapy na Tour v lecčem liší. Můžete se ocitnout v závodě, který je od začátku nabitý akcí, favorité jdou do čela a hned odprvní hodiny jsou podnikány nejrůznějšíútoky.

DALŠÍ VYLEPŠENÍ

Došlo k přepracování rozhraní. Stránka cyklisty je úplně jiná a nyní obsahuje nové statistiky, zvýrazněné schopnosti jezdce a výsledky a obsahuje také rozhraníporovnávající vlastnosti cyklistů. Do úsilí, které je nutné vynaložit během závodů, se více promítá skóre výdrže a odolnosti. Někteří jezdci díky tomu mohou podniknout víc útoků nebo lépe řídit svůj výkon v závěru závodu.Stav v den závodu se nyní více blíží hlášenému předběžnémustavu. V zájmu komplexního přizpůsobenímáte k dispozici dva parametry: amplitudu bonusu (od +5 do -5 až po úplnou deaktivaci) a aktivaci nebo deaktivaci variace.Byla optimalizována doba simulace, která je nyní dvakrát rychlejší než dřív.Na daný závod nyní můžete mít specifickétýmové dresy.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam