Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Oceania Pack
ESD Planet Zoo Oceania Pack
ESD Planet Zoo Oceania PackESD Planet Zoo Oceania PackESD Planet Zoo Oceania Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé ochotné jednání

Ověřený zákazník

ESD Planet Zoo Oceania Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam. Všichni na palubu, vyplouváme do PlanetZoo s balíčkem Oceánie! Prozkoumej úchvatná souostroví a poznej krásu a kulturuprosluněných tichomořských ostrovů v této části světa. Obsahuje pět jedinečnýchzvířat, která se prohánějí po písečnýchplážích…
Kód: 3730841PN: 11922Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam.

Všichni na palubu, vyplouváme do PlanetZoo s balíčkem Oceánie! Prozkoumej úchvatná souostroví a poznej krásu a kulturuprosluněných tichomořských ostrovů v této části světa. Obsahuje pět jedinečnýchzvířat, která se prohánějí po písečnýchplážích nebo se ukrývají v hustých lesích. A k tomu více než 200 zbrusu nových kusů vybavení inspirovaných polynéskými tradicemi. Vyzkoušej si své schopnosti vnovém scénáři zaměřeném na ochranu zvířat v nádherném ostrovním ráji.

PĚT JEDINEČNÝCH ZVÍŘAT

Těš se na pět úžasných zvířat z pobřežíOceánie: kivi hnědý, ďábel medvědovitý,tučňák nejmenší, klokan quokka a kaloň zlatotýlý. Sleduj malého kiviho hnědého,jak si opatrně hledá potravu a prozkoumává svůj nový domov v zoo. Poslechni si působivý řev ďáblů medvědovitých, kteří se potulují ve svém výběhu a bojují spolu. Obdivuj kolonie stovek tučňáků nejmenších, jak se batolí a odpočívají na bříšku. Pokochej se hřejivým úsměvem klokanaquokky a obdivuj majestátní kaloně zlatotýlé, kteří létají a prozkoumávají svouprůchozí expozici.

PŘES 200 KUSŮ VYBAVENÍ

Rozšiř svou zoologickou zahradu o řadu nových nádherných kulis inspirovaných Oceánií. Jedná se především o přírodní stavební materiály, jako jsou sušené listy,dřevo, vlákna a tkaniny, doplněné o vzorované vyřezávané dřevěné dekorace a pestré květinové ozdoby. Jejich přirozená krása je umocněna pestrými barvami země. Přidej okolí hravější nádech s vyřezávanými dekoracemi Tiki, které mají různé výrazy a lze je i přizpůsobit! Tato veselátvář může mít na hlavě korunu z listí, zářivé girlandy nebo poslouží jako pochodeň, která večer rozsvítí tvou zoologickou zahradu. Vedle těchto zábavných doplňků se můžeš těšit i na působivou umělou lávu svítící ve tmě a novou flóru – především jedinečnou palmu Rhopalostylis sapida a mohutnou kapradinu Angiopteris evecta, které se budou tyčit nad hlavami návštěvníků. Všechny tyto úžasné doplňky tipomohou vytvořit tu nejidyličtější zoologickou zahradu pro zvířata i návštěvníky.

VZRUŠUJÍCÍ SCÉNÁŘ KAMPANĚ

Pozdrav známé tváře! V novém scénáři seznovu setkáš s Berniem Goodwinem a jehodcerou. Čeká tě práce v Přírodní rezervaci rodiny Goodwinů na nádherném, sluncemzalitém ostrově. Emma Goodwinová má plán na nový a osobnější projekt zoologickézahrady, který chce postavit spolu se svým otcem. Dokáže Bernie popustit otěže,až budeš Emmě pomáhat s budováním tétozoologické zahrady? Troufneš si na prácina tomto rodinném projektu?

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam