Herní zóna  Hry  ESD Night Call Deluxe Edition
ESD Night Call Deluxe Edition
ESD Night Call Deluxe EditionESD Night Call Deluxe EditionESD Night Call Deluxe Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

ESD Night Call Deluxe Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Deluxe Edition obsahuje: hru soundtrack Ulicemi současné Paříže se plíží záhadný sériový vrah. Počet obětí roste a policie pachateli nedokáže přijít na stopu.Vy jste taxikář, kterému se podařilo přežít vrahovy poslední útoky a jen tak takvyváznout s holým životem. Máte sedm nocí, abyste pomohli zabijáka najít, jinakto…
Kód: 3222928PN: 5880Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Deluxe Edition obsahuje:

hru soundtrack

Ulicemi současné Paříže se plíží záhadný sériový vrah. Počet obětí roste a policie pachateli nedokáže přijít na stopu.Vy jste taxikář, kterému se podařilo přežít vrahovy poslední útoky a jen tak takvyváznout s holým životem. Máte sedm nocí, abyste pomohli zabijáka najít, jinakto policie přišije vám. Příštích pár šichet bude všelijakých, jen ne běžných čibezpečných...

Night Call je nelineární příběhová noirová hra na vyšetřování. Nejste žádný detektiv, ale máte dar. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí uvolněně. Mluví. Sdílejí své myšlenky, své pocity, své příběhy...svá tajemství. Pro pasažéry jste víc nežjen řidič: jste také přítel, důvěrník,rádce. Voyeur, který dokáže zachytit pravdu pod zamaskovanými, leč velmi skutečnými životy ve Městě světel. A pokud chcete vraha chytit, tyto role budete musetdobře zahrát.

Využijte omezeného času, který máte každou noc k dispozici, abyste získali stopy a zároveň si vydělali peníze na zaplacení složenek. Vozte pasažéry do cíle, poslouchejte jejich příběhy a opatrně vybírejte své odpovědi – někteří z nich jsouobyčejní lidé, kteří si chtějí povídat,zatímco jiní mohou vyjevit stopu, kteráje pro vaše vyšetřování klíčová. Postupujte podle těch správných vodítek a odhalte nové informace o podezřelých – a zároveň nezapomeňte vydělat dost peněz, abyste si mohli koupit benzin a zaplatit účty.

Dokážete vyřešit záhadu dřív, než budepozdě? Radši si pospěšte – čas i taxametr běží...

HLAVNÍ VLASTNOSTI:

ul> ŽIVOUCÍ A ORIGINÁLNÍ OBSAZENÍ: Setkejte se s více než 70 originálními, překvapivými, realistickými postavami a sdílejte na pár krátkých okamžiků jejich život. Někteří vás mohou dojmout, jiní inspirovat, další naštvat. Poslouchejte a pomáhejte – možná pro vás budou mít něco užitečného. NÁDHERNÝ HERNÍ NOIROVÝ STYL:Každá postava a lokace byly láskyplně ručně nakresleny ve strhující černobílé grafice, která vyvolává ryzí napětí noirového uměleckého stylu. VYŠETŘOVÁNÍ VERSUSPŘEŽITÍ: Vzdáte se informací ve prospěch vyššího výdělku, anebo obětujete příjem, abyste získali potřebné informace? Rozhodujte se rychle – čas se krátí! VÍCEPŘÍPADŮ, VÍCE VRAHŮ: Sbírejte stopy ke třem různým případům. Dokážete odhalit totožnost zabijáků? Dávejte pozor: podezřelý, který je vinen v jednom případu, může být v tom dalším naprosto bez viny.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC