Herní zóna  Hry  ESD Lemnis Gate
ESD Lemnis Gate
ESD Lemnis GateESD Lemnis GateESD Lemnis Gate
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

ESD Lemnis Gate

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Lemnis Gate je tahová bojová strategickáFPS střílečka pro více hráčů, ve kterése objevují hrátky s časem. Hra se odehrává v pěti tazích, které představují 25sekundové časové smyčky, a vaším úkolem je co nejlépe využít unikátní schopnostipestrého ansámblu agentů z hlubokého vesmíru, se kterými musíte předčít, přechytračit…
Kód: 3304267PN: 8128Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
649   včetně DPH
Cena bez DPH: 536 Kč
Cena po registraci:
599 Kč
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 10.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)13.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Lemnis Gate je tahová bojová strategickáFPS střílečka pro více hráčů, ve kterése objevují hrátky s časem. Hra se odehrává v pěti tazích, které představují 25sekundové časové smyčky, a vaším úkolem je co nejlépe využít unikátní schopnostipestrého ansámblu agentů z hlubokého vesmíru, se kterými musíte předčít, přechytračit a umanévrovat svého soupeře ve čtyřdimenzionálních bitvách, které hlava nebere.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

DÍVEJTE SE NA VŠE JINAK

Zápasy v Lemnis Gate se odehrávají v časových smyčkách. Na provedení akce máte 25 sekund, ať už se rozhodnete odpálit nepřítele, udělat s agentem manévr nebo sipřipravit další tah. Jakmile všichni hráči odehrají svůj tah, začne další 25sekundové kolo. Teď budete čelit tomu, co se stalo, a zároveň budete připravovat to, co se stane. V každém z pěti kol mátešanci změnit časovou osu, protože minulost, přítomnost i budoucnost konvergují.

TAKTICKÁ STŘÍLEČKA A HRÁTKY S ČASEM

K dispozici máte pestrý ansámbl postav,takže styl hry je čistě na vás. Shoďte nepříteli do cesty nebezpečný toxický odpad, zpomalte čas, abyste mohli zasadit neomylný úder, nebo nasaďte ochranné koule, které pomůžou vašemu budoucímu já. Každý agent disponuje charakteristickou výstrojí a zvláštní schopností, která můžebýt na bojišti rozhodující.

SPOJTE SE SAMI SE SEBOU

Vítejte v týmu, který se skládá... pouzez vás. Lemnis Gate obsahuje inovativnífunkci automatické spolupráce, takže máte kontrolu nad všemi členy své strany. Automatická spolupráce vám dává kontrolunad pěti agenty z hlubokého vesmíru, takže dva hráči si to můžou rozdat ve strhujících zápasech o deseti postavách. Staňte se doslova jednočlennou armádou.

NESPOČET MOŽNOSTÍ, NEKONEČNO VÝSLEDKŮ

V Lemnis Gate se může kdykoli stát cokoli. Každé kolo skýtá novou šanci na realizaci bezkonkurenční strategie – anebo můžete dostat za vyučenou za chybu v minulosti. Předvídejte nepřátelské trasy, infiltrujte nepřátelské linie a vytvářejtemnohovrstevné strategie založené na spolupráci se sebou samým. Experimentujte včase i mimo čas a pracujte kreativně s kauzalitou.

CELÁ ŘADA REŽIMŮ A TYPŮ HER

Zahrajte si hru podle svého gusta. Je libo online, offline, ve stylu 1 v 1 nebo2 v 2? Tři strhující režimy stavějící napevných žánrových základech vás zaručeně pohltí. V Retrieve XM usilujete o získání exotické hmoty, kterou musíte vrátitdo své brány, Domination je o obsazování a v Seek & Destroy se budete snažit zlikvidovat nepřátelské Rezistory. Tak co,spojíte síly s kamarádem a poměříte síly v místní hře pro více hráčů, nebo svéagenty pošlete do boje proti online soupeřům? V Lemnis Gate jsou možnosti nepřeberné.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC