Herní zóna  Hry  ESD Last Epoch
ESD Last Epoch
ESD Last EpochESD Last EpochESD Last Epoch
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

ESD Last Epoch

Elektronická licence určená pro platformu Steam Last Epoch kombinuje cestování v čase, vzrušující procházení dungeonů, poutavé přizpůsobení postavy a nekonečnou znovuhratelnost a vytváří tak akční RPG pro veterány i nováčky. Cestujte světem minulosti Eterry a čelte temným říším, hněvivýmbohům a nedotčené divočině - abyste našli způsob, jak zachránit samotný čas před…
Kód: 3794720PN: 12417Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 735 Kč
Cena po registraci:
1 999 Kč
Cena bez DPH: 1 652 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)23.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Last Epoch kombinuje cestování v čase, vzrušující procházení dungeonů, poutavé přizpůsobení postavy a nekonečnou znovuhratelnost a vytváří tak akční RPG pro veterány i nováčky. Cestujte světem minulosti Eterry a čelte temným říším, hněvivýmbohům a nedotčené divočině - abyste našli způsob, jak zachránit samotný čas před Pustinou.

Klíčové vlastnosti 15 tříd mistrovství -Vydejte se na dobrodružství jako jednaz pěti mocných tříd a během své cesty sevyšvihněte do jedinečné třídy Mistrovství, která vám odemkne specializovanějšíschopnosti a možnosti budování.

Více než 100 stromů dovedností - Každá dovednost má svůj vlastní strom rozšíření, který vám umožní ovládat, měnit a posilovat váš herní styl. Proměňte své kostlivce v lučištníky, blesky v řetězové blesky nebo přimějte svůj hadí úder přivolat hady, aby bojovali po vašem boku!

Lov vzácné a mocné kořisti - Naplňte svůj arzenál kouzelnými předměty, které můžete dokonale vyrobit, změňte pravidla své sestavy pomocí mocných unikátních a nastavených předmětů a mějte vždy další vylepšení na obzoru díky hlubokému a náhodnému systému kořisti ve hře Last Epoch.

Odměňující systém craftingu - Předměty,které ovládáte, si můžete vykovat sami!Komunitou uctívaný systém craftingu v Last Epoch vám umožňuje řídit vývoj síly vaší postavy a obsahuje robustní a deterministickou mechaniku vylepšování.

Odhalte minulost, vytvořte budoucnost -Cestujte do různých časových okamžiků, kde budete objevovat mnoho frakcí a tajemství, která existují ve světě Eterra, abojujte o nastavení časové osy na novoucestu.

Nekonečná znovuhratelnost - Díky velkémumnožství tříd a dovedností, které si můžete přizpůsobit, hlubokým herním systémům, náhodné kořisti a neustálému vývojije Last Epoch hrou, ke které se budete vracet ještě dlouhá léta.

Snadno se učí, těžko se ovládá - Snažímese, aby byla hra přístupná jak novým hráčům, tak veteránům, a to tím, že vám umožníme rychle naskočit do boje a poskytneme mnoho herních zdrojů. I když se nenechte zmást, Eterra na vás čeká mnoho nebezpečí, která vyžadují zvládnutí boje atvorby budov.

Nulová výplata za výhru - Last Epoch nikdy nenabídne herní výhody díky možnostiutrácet skutečné peníze. Věříme ve vytvoření férového prostředí pro všechny hráče.

Parametry

Herní platforma ESDSteam