UPOZORNĚNÍ 6. 06. - 7.06. 2023 Zavřeno OPTIMA
  Herní zóna  Hry  ESD Hotel Renovator
ESD Hotel Renovator
ESD Hotel RenovatorESD Hotel RenovatorESD Hotel Renovator
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

ESD Hotel Renovator

Elektronická licence určená pro platformu Steam Popusťte uzdu kreativitě a vybudujte hotel svých snů! Vydejte se na cestu za proměnou a přestavte opotřebovaný hotel v úspěšný turistický cíl. Spravujte vybavení, navrhujte nádherné a osobní pokoje svíce než 2000 prvky a vytvořte jedinečnémísto, jež zastíní zlatou éru. Hrajte podle sebe, sdílejte své nejlepší výtvorys komunitou…
Kód: 3641835PN: 11291Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Popusťte uzdu kreativitě a vybudujte hotel svých snů! Vydejte se na cestu za proměnou a přestavte opotřebovaný hotel v úspěšný turistický cíl. Spravujte vybavení, navrhujte nádherné a osobní pokoje svíce než 2000 prvky a vytvořte jedinečnémísto, jež zastíní zlatou éru. Hrajte podle sebe, sdílejte své nejlepší výtvorys komunitou a hledejte inspiraci u ostatních tvůrců.

KLÍČOVÉ FUNKCE

Rozbijte to

Zdědíte starý, zanedbaný, zchátralý hotel. Ostatní své snahy vzdali, ale vy cítíte, že toto místo má mimořádný potenciál. Než však odhalíte krásu hotelu, budetenejprve muset zničit vše, co jej hyzdí.Vezměte si nářadí a strhněte staré tapety, vytrhejte panelovou podlahu a prorazte stěny – staré pryč, nové dovnitř!

Navrhujte, co hrdlo ráč

Vyjádřete se a přizpůsobujte podle sebe!Moderní, retro, útulné nebo třeba funky– možností je přímo nekonečně mnoho! Můžete si vybírat z více než 2000 různýchprvků, světel, záclon, koberců, maleb, materiálů a barev a vyzdobit hotel podlesvého stylu.

Investujte a spravujte

Čím vyšší standard udržíte, tím více peněz vyděláte. Investujte do vybavení a atrakcí svého hotelu, abyste vynikli. Kupte si starý bazén nebo restauraci a přilákejte další hosty! Plňte jejich požadavky, uklízejte pokoje a rychle řešte problémy. Pokud na hosty zanecháte skvělý dojem, získáte pětihvězdičkové hodnocení!

Místo s příběhem

Objevte tajnou historii svého rodinnéhohotelu a plňte přání VIP klientů v příběhovém režimu. Pokud si chcete procvičitsvé schopnosti interiérového designu, jste na správném místě. Je na vás, abystesi v hotelnictví udělali jméno.

Sdílejte svou kreativitu

Hra Hotel Renovator bude po vydání podporovat také mody, díky nimž budete moci popustit uzdu fantazii ještě více. Připravte se na tvoření a sdílení jedinečnýchkusů nábytku a nechte se inspirovat komunitou tvůrců, jako jste vy – a také je inspirujte!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam