Herní zóna  Hry  ESD Halo Wars Definitive Edition
ESD Halo Wars Definitive Edition
ESD Halo Wars Definitive EditionESD Halo Wars Definitive EditionESD Halo Wars Definitive Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

spojkojen

Ověřený zákazník

ESD Halo Wars Definitive Edition

Elektronická licence určená pro platformu Xbox Play Anywhere Halo Wars: Definitive Edition je rozšířená verze Halo Wars, klasické strategie vreálném čase, která je aktualizovaná tak, aby fungovala nativně na PC. Hra Halo Wars: Definitive Edition, jež je zasazená do prostředí ikonické války mezi Covenantem a UNSC - kterou proslavily střílečky Halo -, poskytuje jedinečnýúhel…
Kód: 3711330PN: 11772Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Xbox Play Anywhere

Halo Wars: Definitive Edition je rozšířená verze Halo Wars, klasické strategie vreálném čase, která je aktualizovaná tak, aby fungovala nativně na PC.

Hra Halo Wars: Definitive Edition, jež je zasazená do prostředí ikonické války mezi Covenantem a UNSC - kterou proslavily střílečky Halo -, poskytuje jedinečnýúhel pohledu na válku, zatímco na bojiště přivádí nové hrdiny. Ovládejte velké armády Halo a veďte je do akcí nabité války.

Halo Wars: Definitive Edition obsahuje vylepšenou grafiku, nové výsledky a všechna DLC ze základní hry. Připomeňte si epickou kampaň a soupeřte ve hře pro vícehráčů online - k tomu všemu vám dopomůžou mocné jednotky z armády Halo, které budete mít k dispozici.

Parametry

Herní platforma ESDXbox Play Anywhere