Herní zóna  Hry  ESD Gotham Knights
ESD Gotham Knights
ESD Gotham KnightsESD Gotham KnightsESD Gotham Knights
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

ESD Gotham Knights

Elektronická licence určená pro platformu Steam Je možné, že do data vydání se změní platforma pro kterou je produkt určen. Společnost Warner Bros. Games a DC dnesohlásila Gotham Knights, zbrusu novou RPG videohru s otevřeným světem v pohleduz třetí osoby ve vývoji studiem Warner Bros. Games Montréal.. Gotham Knights představuje Batman Family kde hráči vstoupído role…
Kód: 3556297PN: 7514Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 156 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Je možné, že do data vydání se změní platforma pro kterou je produkt určen.

Společnost Warner Bros. Games a DC dnesohlásila Gotham Knights, zbrusu novou RPG videohru s otevřeným světem v pohleduz třetí osoby ve vývoji studiem Warner Bros. Games Montréal.. Gotham Knights představuje Batman Family kde hráči vstoupído role Batgirl, Nightwing, Red Hood aRobin, nový strážci DC Super Heroes, kteří se musí po Batmanově smrti postavit jako ochránci Gotham City. Gotham Knights, představující originální příběh z DC Batman universe, který nabízí dynamické ainteraktivní Gotham City, kde se ulicemnoží zločinci. Jejich základnou bude Zvonice, díky které bude tato nová éra hrdinů řešit záhady, jenž spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v epickýchkonfrontacích. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovuobjevit v sobě svou vlastní verzi Temného rytíře. Gotham Knights - Official Gameplay Walkthrough Gotham Knights je hratelný buď sólo, nebo online pro pro dva hráče abude k dispozici v roce 2021 pro PlayStation®5, PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, zařízení Xbox One včetně Xbox Series Xa Xbox One X a PC. “S Gotham Knights, tým Warner Bros. Games oživuje postavy Batman Family jedinečným způsobem, aby potěšil jak fanoušky tak i nové hráče“ řeklDavid Haddad, prezident, Warner Bros. Games. Games. ”jak se pouštíme do nové éry interaktivního vyprávění, náš vývojovýtým pilně pracuje na vytvoření nového,hlubokého zážitku v DC Batman universe.""Tým je nadšený, že můžeme oznámit Gotham Knights a podělit se o naši práci připřivedení jiného příběhu DC Super Heroes do popředí," řekl Patrick Redding, kreativní ředitel, Warner Bros. Montreal. "těšíme se, až si fanoušci budou hrát a užívat si spoustu akce s novým týmem silných DC superhrdinů. Batgirl, Nightwing,Red Hood a Robin budou řešit originálnízáhadu zasazenou proti živému a dýchajícímu Gotham City." Ve hře Gotham Knightsmohou hráči prozkoumat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností a hrdinských bojových pohybů, stejně jako kultovního Batcycle. Spolu s postupem Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin se vyvíjí i jejich charakteristické hernídovednosti a rozrůstá arzenál zbraní avybavení. Jak bylo odhaleno v Video Walkthrough, Gotham Knights nabízí k prozkoumání bohaté příběhy, ve kterých budete čelit proti některým nejslavnějším DC Super-Villains (záporákům), jako je například pan Freeze, který pokryl Gotham Cityledem.

Mezi hratelné postavy v Gotham Knights patří:

Batgirl, také známá jako Barbara Gordon,je odhodlaná bojovnice a zkušený hacker. Jako dcera zesnulého gothamského komisaře Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi jako Oracle. Nyní, po letech zotavení a příprav, je připravena vstoupitdo své nové role, ovládající své obuškya využívající svůj výcvik v kickboxu, capoeira a jiu-jitsu.

Nightwing je Dick Grayson, první Robin,který byl Batmanovým chráněncem předtím,než se stal hrdinou. Je to přirozený vůdce, nejstarší a nejmoudřejší člen Batmanovy rodiny. Mistrovství Nightwinga v akrobacii je doplněno odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, díky němuž je schopen sejmout nepřátele.

Red Hood, dříve známý jako Jason Todd, je intenzivní a nestálý antihrdina. Red Hood má potíže s udržením svého temperamentu pod kontrolou, ale nebude váhat vstoupit do palebné linie, když je přítel vohrožení. Jeho výcvik mu dal nejvyšší lidskou sílu a znalosti v mnoha bojových technikách se všemi druhy zbraní - tradičními i špičkovými.

Robin je Tim Drake, mladý zázrak a génius týmu, který je mistrem deduktivního uvažování. Jako skutečný následovník v Batmanově odkazu je motivován přesvědčením,že Gotham City potřebuje ochranu, a doufá, že bude typem personifikovaného hrdiny Batmana. Jako bojovník je vyzbrojenýtrojdílnou tyčí a zkušený v různých stealth technikách. Robin má také zkušenosti v kombinované psychologii války a behaviorálních vědách.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam