Herní zóna  Hry  ESD FAR Changing Tides
ESD FAR Changing Tides
ESD FAR Changing TidesESD FAR Changing TidesESD FAR Changing Tides
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

ESD FAR Changing Tides

Elektronická licence určená pro platformu Steam Atmosférické dobrodružství, ve kterém sechlapec na své lodi vydává na emotivnícestu za hledáním nového domova. Proplujbouřlivými vodami, potápěj se do neznámých hlubin a zkoumej zapomenuté rozvaliny v nádherně vystavěném zaplaveném světě. ZCELA NOVÝ TITUL Changing Tides navazuje na zpustošené prostředí ze hry FAR: Lone Sails…
Kód: 3494520PN: 9033Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Cena po registraci:
899 Kč
Cena bez DPH: 743 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)4.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Atmosférické dobrodružství, ve kterém sechlapec na své lodi vydává na emotivnícestu za hledáním nového domova. Proplujbouřlivými vodami, potápěj se do neznámých hlubin a zkoumej zapomenuté rozvaliny v nádherně vystavěném zaplaveném světě.

ZCELA NOVÝ TITUL

Changing Tides navazuje na zpustošené prostředí ze hry FAR: Lone Sails a mění sluncem spálené a zaprášené planiny za rozbouřenou oblohu a širé moře. Díky novémuprostředí, hádankám a lodním mechanikámpřináší svět hry FAR: Changing Tides vzrušující zážitek jak fanouškům této oblíbené série, tak novým hráčům, pro kterépředstavuje větší a hlubší výzvu.

NOVÝ DOMOV

Překonej nepřízeň živlů jako nový hrdinaToe, který po probuzení zjišťuje, že uvázl sám v zatopeném světě. Jeho dřívějšídomov se proměnil na neznámé a někdy inepřátelské prostředí. Musíš vést Toea při hledání nových začátků na jeho dobrodružství v troskách kdysi velké společnosti.

STAŇ SE KAPITÁNEM LODI

Vychutnej si plavbu v jedinečném námořním plavidle. Společně se vydáte brázdit širé moře, budete proplouvat silnými bouřemi a pronikat do nebezpečných mořskýchhlubin. Cestou budeš muset udržovat loďv chodu odemykáním dílů, opravováním závad a pátráním po cenném palivu a zásobách. Čím dále spolu doplujete, tím víc sedozvíš o fascinující povaze své lodi.

MEDITATIVNÍ ZÁŽITEK

Nebezpečí vycházející z okolního prostředí a hádanky, které budeš řešit, přinášejí chvíle plné napětí a intrik. Dohromady ale přispívají k samotářskému a téměřmeditativnímu způsobu hraní FAR: Changing Tides. Jako kapitán své neobyčejné lodi budeš zvedat stěžeň, vytahovat a kasatplachty, zapalovat v peci a dělat dalšíčinnosti, které se naučíš během plavbyna moři. Zároveň ale budeš truchlit po svém ztraceném domově.

ZVUKY OCEÁNU

Dynamický zvukový doprovod reaguje na akce hráče a prostředí, zvýrazňuje klíčovémomenty ve hře a umocňuje atmosféru. Toznamená, že pulzující crescenda, klidnémomenty rozjímání a vše mezi tím jsou vytvářeny hráčem a nejsou pro něj naskriptovány.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam