SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Herní zóna  Hry  ESD Empire of Sin

ESD Empire of Sin

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Empire of Sin, strategická hra od RomeroGames a Paradox Interactive, vás zavededo srdce nemilosrdného zločineckého podsvětí 20. let 20. století, což bylo v Chicagu období prohibice. Vaším úkolem bude se rvát, okouzlovat a zastrašovat ostatní, dostat se až na vrchol a za každoucenu se na něm udržet. Tato noirová hravás…
Kód: 2993453PN: 7607Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.2. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Empire of Sin, strategická hra od RomeroGames a Paradox Interactive, vás zavededo srdce nemilosrdného zločineckého podsvětí 20. let 20. století, což bylo v Chicagu období prohibice. Vaším úkolem bude se rvát, okouzlovat a zastrašovat ostatní, dostat se až na vrchol a za každoucenu se na něm udržet. Tato noirová hravás uvrhne přímo doprostřed lesku a bídyrušných 20. let, kde budete operovat vzákulisí drsné galerky organizovaného zločinu. Vlastnosti: Vybudujte zločineckouříši Vyberte si podnik a položte základy své zločinecké říše (ať už to budou nelegální obchůdky s alkoholem, odborová ochrana, či kasina) a vybudujte si tým věrných mafiánů, díky kterým se zapíšete na ulicích. Jakmile si uděláte jméno, rozvíjejte svůj vliv tím, že budete zabíratkonkurenční území a obohacovat svůj repertoár o další podniky. Živoucí svět Prozkoumejte ulice Chicaga 20. let 20. století a interagujte s živoucími postavami,z nichž každá má svůj vlastní život a bude reagovat na to, co uděláte (nebo neuděláte). Kláboste, donucujte, svádějte,vyhrožujte či zabíjejte – hlavně aby bylo po vašem. Braňte a rozšiřujte území Pokud dojde na rány, samozřejmě hypoteticky, a vaše banda bude potřebovat ostatnímsdělit jisté poselství, utkejte se v brutálním tahovém souboji. Strategicky rekrutujte gangstery a vybudujte si silnouchemii v rámci týmu, abyste maximalizovali bojové poškození a upevnili si svou moc ve městě. Využívejte svého vlivu Uzavírejte či porušujte aliance, podplácejtepoldy a obchodujte na černém trhu, abyste pozvedli pověst své frakce a rozšířili svou zločineckou rodinu. Ale nepřátelesi vždy držte nablízku a postarejte se,abyste měli své špehy a oči všude. Vícero vítězných strategií Ať už se na vrchol dostanete pomocí násilí, sociálního vlivu, nebo známostí po celém městě, králem či královnou Chicaga se můžete stát různými způsoby. Díky různým startovním podmínkám a neustále se měnící dynamice veskupině nebudou žádné dva průchody hroustejné.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC