Herní zóna  Hry  ESD Eldest Souls
ESD Eldest Souls
ESD Eldest SoulsESD Eldest SoulsESD Eldest Souls
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

výborná obsluha která vždy poradí ,a zboží je dodáno vždy v čas doporučuji

Ověřený zákazník

ESD Eldest Souls

Elektronická licence určená pro platformu Steam Po staletích strávených v otroctví se člověk nakonec vzbouřil proti starým bohůma uvěznil tyto kolosální škůdce v posvátných zdech citadely.V jejím nitru se však probudilo zlo...Staří bohové v posledním aktu pomsty uvrhli celý svět do obrovské zkázy. Lidstvo upadá a zbývá jen slabý náznak naděje.Těžké je břemeno ležící na…
Kód: 3451675PN: 8697Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Po staletích strávených v otroctví se člověk nakonec vzbouřil proti starým bohůma uvěznil tyto kolosální škůdce v posvátných zdech citadely.V jejím nitru se však probudilo zlo...Staří bohové v posledním aktu pomsty uvrhli celý svět do obrovské zkázy. Lidstvo upadá a zbývá jen slabý náznak naděje.Těžké je břemeno ležící na jediném osamělém bojovníkovi. Bojovníkovi ozbrojeném velkolepým mečem... znejryzejšího obsidiánu.Náročný bojČeká tě rychlý a náročný boj, ve kterém záležína každém okamžiku. Štěstěna však přejeodvážným a pokoření starých bohů může hráči přinést schopnosti nad chápání smrtelníků.Brutalita „boss-rush“Eldest Soulsse zaměřuje pouze na nejtěžší a nejpoutavější bojová střetnutí – na bossy! Každý starý bůh představuje pro hráče novoua jedinečnou výzvu, kterou musí překonat... s náležitou odměnou pro každého, kdozvítězí!Prastaré královstvíBěhem průzkumu labyrintů a hledání starých bohů se setkáš s poutavými postavami, zajímavýmiúkoly a řadou temných a zlověstných záhad. Pusť se do postupného odhalování pravdy o starých bozích i jejich věčném věznění...Dokonalé zpracováníNech se unést dokonale zpracovanou citadelou vyvedenous působivým 16bitovým citem pro detail.Nekochej se ale příliš dlouho. Tenhle triumf lidské dovednosti již dlouho leží vzapomnění a v jeho nitru pomalu zakořenily temné síly.Tvá sestava. Tvá pravidla.Každé střetnutí se starými bohy představuje jedinečnou výzvu... a odměny. Osvojsi jejich božské síly a získej přístupk jedinečné škále talentů a schopností,jejichž kombinací vytvoříš svůj jedinečný a nenapodobitelný bojový styl.Klíčovéprvky:Probojuj se řadou jedinečně náročných střetnutí s bossy.Při průzkumu starobylé citadely se seznámíš s řadou zajímavých postav a podstoupíš strhující úkoly.Odhal tajemství starých bohů, než světpostihne totální zkáza.Kochej se nádherným grafickým stylem zpracovaným s neskutečným citem pro detail.Tvá sestava. Tvápravidla. Vytvoř si kombinací široké škály schopností vlastní a nenapodobitelnýbojový styl.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam