Herní zóna  Hry  ESD Dying Light Platinum Edition
ESD Dying Light Platinum Edition
ESD Dying Light Platinum EditionESD Dying Light Platinum EditionESD Dying Light Platinum Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

ESD Dying Light Platinum Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu. Hra se odehrává v obrovskéma nebezpečném otevřeném světě. Během dne se potuluješ po městském prostředí zdevastovaném záhadnou epidemií a hledáš zásoby a vyrábíš zbraně, které ti pomohouporazit hordy nemyslících nepřátel bažících po…
Kód: 3175800PN: 7945Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
849   včetně DPH
Cena bez DPH: 702 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.8. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu. Hra se odehrává v obrovskéma nebezpečném otevřeném světě. Během dne se potuluješ po městském prostředí zdevastovaném záhadnou epidemií a hledáš zásoby a vyrábíš zbraně, které ti pomohouporazit hordy nemyslících nepřátel bažících po mase, které vytvořila nákaza. V noci se z lovce stává kořist, protože u infikovaných se znásobí síla a agresivita- ale ještě nebezpečnější jsou nocturnalové, nelidští predátoři, kteří opouštísvé roje, aby se nakrmili. Budeš potřebovat využít všechnu svou zručnost a jakékoli dostupné prostředky, aby ses dožil úsvitu.

Vítej v karanténě – Zažij originální a intenzivní příběh, který se odehrává v infikovaném městě odřezaném od vnějšího světa. Jen ti nejhouževnatější mají nějakou šanci na přežití.

Obrovský otevřený svět – Hra Dying Lightti umožní přecházet přes rozsáhlý světuvalený do chaosu a destrukce. V tomto rozmanitém prostředí budeš bojovat o přežití proti mnohým druhům nepřátel, protože nakažení nejsou jedinou hrozbou: poražení jiných zoufalých lidí je často jediný způsob získání cenných zásob.

Noc mění pravidla – Během dne prohledáváš město, abys našel zásoby a zbraně. Pozápadu slunce však tento nakažený svět přejde dramatickou přeměnou, která poskytne hře novou dimenzi. Ty, denní lovec sestáváš kořistí. Nakaženým se znásobí síla, ale někdy se v temnotách skrývá ještě další zlo, které začíná svůj lov.

Parkourový stýl pohybu – Bez ohledu na to, zda lovíš nebo unikáš lovcům, můžeš se jednoduše a rychle pohybovat po městě.Skoč mezi střechy, vylez po stěnách a zaútoč na své protivníky shora. Hra DyingLight dává hráčům svobodu pohybu, kterou jste doposud nemohli vidět ve hrách sotevřeným světem.

Brutální a fyzický souboj – Bojuj tvářív tvář pomocí širokého výběru bojových zbraní: nože, pálky, sekery a další neobvyklé nástroje ničení. Zaútoč na své nepřátele, odřež jim končetiny a zachraň sivlastní život!

Střelné zbraně – Výkonné, ale hlučné. Použij pistole, brokovnice a pušky, abys získal výhodu nad nepřáteli, ale pamatuj,že střelba může a přiláká nechtěnou pozornost.

Vyrob si své zbraně – Proč použít obyčejný řeznický sekáček, když k němu můžeš připevnit hořák, abys způsobil i popálení? Nebo omotat kladivo ostnatým drátem pod proudem? Hra Dying Light ti umožní vytvořit své vlastní úpravy zbraní a vytvořit bojové nástroje se zvýšenou efektivností.

Buď hrdinou karantény – Hra Dying Lightobsahuje prvky RPG, které ti umožní rozvoj protagonisty a jeho přizpůsobení na tvůj herní styl. Od zelenáče po těžkého frajera je dlouhá a obtížná cesta.

Vyber si svůj styl hry – Využij zbraně,své okolí a pasti, které nastražili ostatní přeživší. Vyprovokuj skupiny nepřátel, aby na sebe vzájemně zaútočili. Dokonči cíle během dne a noci. Využij temnotu, mlhu a bouřku, aby tě nikdo nezpozoroval. Změň nepřízeň ve svůj prospěch pomocí ofenzivních a defenzivních přístrojů.Je to vždy na tobě!

Hodiny hraní – Objev napínavý příběh, dokonči více než sto vedlejších úloh a otestuj svou zručnost ve speciálních výzvách.

Režim spolupráce až pro 4 hráče – Spolupracuj s jinými hráči v extrémních podmínkách zombie apokalypsy. Ukaž svou individualitu a přizpůsob si svou postavu.

Buď zombíkem – Jedinečný herní režim, kde hraješ jako zombie. Pokud jsi někdy snil o lovu na jiných přeživších, teď máššanci. Začni s lovem!

Dech vyrážející zobrazení a realismus –Hra Dying Light je první hrou založenouna rozhraní Chrome Engine 6 – nejnovějším revolučním ztělesnění patentované technologie od společnosti Techland. Vytvořená od začátku s ohledem na konzole dalšígenerace a pokročilou grafiku DirectX 11 dodává novou úroveň vizuální kvality,speciálních efektů a dynamických povětrnostních vlivů, přičemž současně zachovává neporovnatelnou efektivnost.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC