SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Herní zóna  Hry  ESD Darkstar One
ESD Darkstar One
ESD Darkstar OneESD Darkstar OneESD Darkstar One
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

ESD Darkstar One

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení vaší lodi - Darkstar…
Kód: 2927023PN: 6448Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení vaší lodi - Darkstar One.
Kromě artefaktů, získejte kredity ke koupi lepšího vybavení, jako jsou zbraně aštíty. Získejte kredity za nesčetně možností: přijetím úkolů, odměnou za lov, pirátstvím, pašováním, obchodováním, doprovodem, dopravou, odměnami a dalšími možnostmi.

Obrovský, simulovaný vesmír s mnoha jedinečnými rasami, kosmickými loděmi a bojovými taktikami. Komplikovaný příběh, vztahující se na více než padesát minut video sekvencí. Nastavte si a vylepšete vaši loď, DarkStar One, jakýmkoliv způsobem si vyberete - postavte rychlou útočnou loď s mnoha lehkými zbraněmi nebo blízko-neporazitelný křižník s těžkými zbraněmi. Přes dvě stě různých zbraní, štítůa vybavitelných předměty. Rakety, torpéda a miny mají speciální taktické použití: minami může střílet na protivníky neboodvrátit blížící se rakety. "Spell Weapon": speciální zbraň, se silným účinkempodobným některým kouzlům v RPG hrách. Tato zbraň se stává stále univerzální v celé hře a výrazně zvyšuje taktické možnosti. Získejte zbraně od jiných ras - Namontujte různé zbraně od jiných ras na "DarkStar One," každou s unikátní funkcí,které vyžaduje různé bojové taktiky. Vydejte se na zvláštní mise - prozkoumávatkaňony, nebo dokonce podzemí, na neznámésvěty. Svoboda volby - získejte kredityv mnoha ohledech: boj, pirátství, úkoly, pašování, obchodování, doprovod, doprava, odměny a další. Hrajte jako "hodný"nebo "zlý" a využijte politických sporů.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC