Vážení zákazníci, upozorňujeme, že z důvodu Státního svátku je kamenná prodejna v pondělí 28.9. ZAVŘENÁ.
  Herní zóna  Hry  ESD Crusader Kings III Royal Edition
ESD Crusader Kings III Royal Edition
ESD Crusader Kings III Royal EditionESD Crusader Kings III Royal EditionESD Crusader Kings III Royal Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

ESD Crusader Kings III Royal Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Crusader Kings III Royal Edition obsahuje: Crusader Kings III, Crusader Kings III - Expansion Pass. Ponořte se do Svaté říše římské díky kolekci obleků pro poddané, válečníky a vládce střední Evropy. HISTORIE Vyberte si královský či šlechtický rod zcelé řady říší na mapě, která se táhneod Islandu po Indii, od polárního…
Kód: 2877830PN: 7543Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 899   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 569 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 2.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 2.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Crusader Kings III Royal Edition obsahuje: Crusader Kings III, Crusader Kings III - Expansion Pass.

Ponořte se do Svaté říše římské díky kolekci obleků pro poddané, válečníky a vládce střední Evropy.

HISTORIE

Vyberte si královský či šlechtický rod zcelé řady říší na mapě, která se táhneod Islandu po Indii, od polárního kruhupo Střední Afriku. Proveďte dynastii staletími a zajistěte bezpečí a moc každé nové generace. Získávejte nová území a tituly a upevněte svůj vliv. Buďte zbožnýmkrálem, který na svou stranu získá náboženskou moc, anebo si vytvořte vlastní víru a získejte nehynoucí slávu či věčnézatracení. Rytíři, rolnická povstání, poutě, vikinští nájezdníci… prožijte dramaa pompu středověku.

CHARAKTER

Osvojte si jeden z pěti různých životních stylů, zdokonalujte svou vojenskou strategii či správu království. Získávejtepovahové rysy, které povedou vaše činy,ale dávejte si pozor, abyste nejednali vrozporu se svou povahou! Stres z popírání sebe sama vám může způsobit celou řadu nových problémů. Vyberte vhodné strážce pro své dědice nebo si je vycvičte sami. Ale co budete dělat, když váš právoplatný dědic nebude pro korunu dost dobrý?Násilné povahy si mohou vybudovat obávanou pověst a vyděsit plaché poddané k poslušnosti prostřednictvím hrůzy, kteroubudou všem nahánět.

VÁLEČNICTVÍ

Rekrutujte jednotky domobrany a mocné rytíře, kteří doplní vaše královské odvedence. Zkoumejte nové technologie a rozšiřte bohatství a vojenskou moc své říše. Najímejte žoldáky a svátost kněžství provelké války. Zvyšte si příjem díky vykoupeným vězňům nebo nájezdům na sousední říše.

INTRIKY

Pomocí špehů odhalujte pikle proti vašídynastii či vládě. Rekrutujte agenty, kteří vám budou pomáhat osnovat pletichy na podrytí či vraždu kohokoliv, kdo se postaví mezi vás a moc. Svádějte ostatní postavy z důvodu citů či kvůli politickémoci. Shromažďujte informace kvůli vydírání nebo využívejte službiček, kdykolivvaše plány budou potřebovat trochu dodatečného vlivu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC