Herní zóna  Hry  ESD Company of Heroes 2 Southern Fronts
ESD Company of Heroes 2 Southern Fronts
ESD Company of Heroes 2 Southern FrontsESD Company of Heroes 2 Southern FrontsESD Company of Heroes 2 Southern Fronts
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

ESD Company of Heroes 2 Southern Fronts

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Company of Heroes 2 ve službě Steam. Během jarní rasputice v úvodu roku 1943provedla Rudá armáda sérii protiútoků naněmecké linie na jihozápadě. Ujmi se velení obou armád a ponoř se dosérie 10 výzev a bitev, v nichž tě čekájedna významná taktická novinka – hluboké…
Kód: 3590980PN: 9907Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 10.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)14.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Company of Heroes 2 ve službě Steam.

Během jarní rasputice v úvodu roku 1943provedla Rudá armáda sérii protiútoků naněmecké linie na jihozápadě.

Ujmi se velení obou armád a ponoř se dosérie 10 výzev a bitev, v nichž tě čekájedna významná taktická novinka – hluboké bahno, které omezuje pohyblivost vozidel a zvyšuje jejich zranitelnost.

Bitva proti počítači: Generál Bláto

JIHOZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR

7. března 1943, Němci byli přinuceni ustoupit k řece Dněpr, přeskupit se a přeoriganizovat. Rudá armáda však měla přílišprotažené linie, čehož Wehrmacht rychlevyužil ke spuštění protiútoku, kterým opět získal navrch. Díky návratu divize pancéřových granátníků Großdeutschland nafrontu se můžeš pokusit probojovat sovětským územím na sever směrem k Charkovu.

Výzva: Jarní rasputica

DONBASKÁ OBLAST, UKRAJINA, SSSR

25. února 1943, Jarní rasputica zastihlaněmeckou armádu zcela nepřipravenou. Postrádá vybavení, které by jí pomohlo vypořádat se s hlubokým bahnem, a jen ztěžka se posouvá kupředu. Veď útok na německou obrněnou divizi uvězněnou v bahně a znič ji dřív, než podpůrná pěchota strojevysvobodí a vozidla se stáhnou do bezpečí.

Bitva proti počítači: Prolomení linií

ZÁPADNÍ ČÁST DONBASKÉ OBLASTI, UKRAJINA,SSSR

19. února 1943, Rudá armáda spustila operaci Trysk a žene se směrem na západ. Němečtí obránci, které zcela ochromily ztráty u Stalingradu, se stahují k řece Dněpr. Dne 19. února se Rudá armáda probilaskrz německé linie a začala nepřátele zatlačovat do Záporoží. Vzhledem k tomu,jak velké území se nyní ocitlo pod sovětskou kontrolou, musí Rudá armáda co nejdříve vyhledat veškeré zbývající skupinyněmeckých obránců a rychle je zničit.

Bitva proti počítači: Ústup k Donci

ŘEKA DONEC, UKRAJINA, SSSR

16. března 1943, Operace Hvězda a Trysksice uspěly a Sovětům se podařilo zatlačit Němce k řece Dněpr, tato výhoda všakneměla dlouhého trvání. Zakrátko Rudá armáda přišla o města Charkov a Bělgorod astáhla se k řece Donec. Sověti musí břeh Donce ubránit před útoky pozemních německých jednotek, které ze vzduchu podporují svými útoky letouny Luftwaffe.

Bitva proti počítači: Zlom u Charkova

SEVERNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR

7. března 1943, Během svého postupu na Charkov se německá vojska stočila směremna sever s cílem zlikvidovat zbývající ohniska sovětského odporu. Wehrmacht do boje nasadil těžké obrněnce, které dostaly za úkol zničit obranné pozice Rudé armády a dokončit tak obklíčení města.

Bitva proti počítači: Prudký déšť

ZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR

11. března 1943, Poté, co Rudá armáda vkrvavé bitvě zastavila postup německýchjednotek, se Wehrmacht přeskupil a přichystal k nočnímu útoku. Jeho cílem bylo pod příkrovem tmy prorazit silnou nepřátelskou obranu a pokračovat v tažení na Charkov.

Bitva proti počítači: Neustoupíme, nevzdáme se

SJIHOZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR

7. března 1943,Sověti se znenadání ocitli v úzkých. Německá armáda se přeskupila, s obnovenou silou se vrhla do protiútoku a začala obsazovat území v oblasti kolem Charkova. Musíš udržet pozice a zastavit postup německé armády na Charkov. Máš k dispozici zvýšený přísun lidské síly, každý voják však musí bojovat až do hořkého konce. Nemůžeš si dovolit neuspět, utoupit není kam!

Bitva proti počítači: Útok na Donec

ŘEKA DONEC, UKRAJINA, SSSR

16. března 1943, Poté, co německá armádaznovu obsadila Charkov, pokračovala v tlaku směrem na východ a zabrala celou okolní oblast. Rudá armáda ustupovala, ažse stáhla na pozice za řekou Donec. Němci musí s pomocí Luftwaffe zaútočit na sovětské jednotky rozmístěné podél břehu řeky a zajistit okolí Donce dřív, než Sověti stačí vytvořit pevnou obrannou linii.

Bitva proti počítači: Přesun obrněnců

ZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR

11. března 1943, Postupující německé jednotky pronikly až na západní předměstí Charkova. Rudá armáda buduje protitankovépalebné pozice a připravuje se na útokněmeckých obrněnců.

Výzva: Okupace

ŘEKA DNĚPR, RUSKO, SSSR

22. února 1943, Wehrmacht zahajuje svouprotiofenzívu proti Rudé armádě. Ze všeho nejdříve musí překročit řeku Dněpr. Malá skupina bojem zocelených veteránů dostává za úkol obsadit pevnost, ze které Sověti pevně kontrolují celou okolní oblast. Pokud se Wehrmachtu podaří pevnost zabrat a udržet, získá tak v boji proti Rudé armádě opevněnou pozici, odkud budemoci snadno ničit její zbývající jednotky.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam