Herní zóna  Hry  ESD Chivalry 2
ESD Chivalry 2
ESD Chivalry 2ESD Chivalry 2ESD Chivalry 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

ESD Chivalry 2

Elektronická licence určená pro platformu Steam Vraťte se na největší středověké bojiště!Chivalry 2 je akční bojová hra pro vícehráčů z pohledu první osoby inspirovanáepickými středověkými filmovými bitvami. Hráči jsou vrženi do akce v každém ikonickém okamžiku dané éry – od střetu mečů přes bouře hořících šípů až po obléhání velkých hradů.Dominujte na obřích bojištích až…
Kód: 3466814PN: 8734Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vraťte se na největší středověké bojiště!Chivalry 2 je akční bojová hra pro vícehráčů z pohledu první osoby inspirovanáepickými středověkými filmovými bitvami. Hráči jsou vrženi do akce v každém ikonickém okamžiku dané éry – od střetu mečů přes bouře hořících šípů až po obléhání velkých hradů.Dominujte na obřích bojištích až pro 64 hráčů. Katapulty rvou zemi na kusy, zatímco obléháte hrady, podpalujete vesnice a vraždíte špinavé rolníky v obnoveném režimu map s týmovými úkolyPlnohodnotný systém boje na koni vám umožní získat pocit bojovníka bojujícíhona půltunovém válečném oři, včetně možnosti rozdupávat nepřátele, zasazovat drtivé kopy dopředu i dozadu, sesazovat protivníky z koně kopím a vést lítý boj zblízka s pěšáky i protivníky na koních.Získejte slávu a rozšiřte svůj arzenál díkynovému systému podtříd, který tak nyní nabízí ještě větší rozmanitost. Čtyři základní třídy byly rozšířeny na více než 10 podtříd a více než 30 jedinečných zbraní, z nichž každá má několik vizuálníchvariant. Nové podpůrné předměty od hrncůs olejem až po barikády, bedny se zásobami a pozicemi pro střelce proti jízdě přinášejí na bojiště ještě více taktických možností.Vrhněte se do bitvy po boku svých přátel v multiplatformní cross-playhře a vybojujte si vítězství svým ostřím!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam