Herní zóna  Hry  ESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition
ESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition
ESD Assassins Creed Valhalla Complete EditionESD Assassins Creed Valhalla Complete EditionESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

ESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition obsahuje Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Valhalla - Season pass,Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Pack, Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok. Jakožto vikingského válečníka vás čeká dlouhá pouť, která vám zajistí místo mezibohy ve Valhalle. Čeká vás…
Kód: 3803037PN: 12520Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Cena po registraci:
2 199 Kč
Cena bez DPH: 1 817 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect

Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition obsahuje Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Valhalla - Season pass,Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Pack, Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok.

Jakožto vikingského válečníka vás čeká dlouhá pouť, která vám zajistí místo mezibohy ve Valhalle. Čeká vás množství nefalšovaných soubojů s nepřáteli, kteří vás rozhodně nemají v plánu šetřit. Díky vyhraným bitvám si posilníte svůj politický vliv, a jelikož jste vyrostli na dávných příbězích o silných bojovnících, obrovských bitvách a nekonečné slávě, je vaším životním cílem stát se tím nejmocnějším bojovníkem. Pomocí RPG mechanik můžete ovlivňovat vývoj a vylepšovat výbavusvé postavy. Vaše rozhodnutí může ovlivnit vztahy se spojenci i válečné plány aposunout vás v dlouhé cestě k věčné slávě. Ve hře se nebudete starat pouze o vlastní postavu, ale také o severskou osadua blahobyt místních. Můžete tedy stavět, vylepšovat a přizpůsobovat nejrůznějšídobové budovy.

Smrtící zbraň ve vaší ruce bude vaším nejlepším přítelem. Vystupte proti nepřátelům se severskou sekerou, obouručním mečem nebo typickou skrytou čepelí a staňtese proslulým nelítostným vikingským bojovníkem.

K dispozici máte obrovskou otevřenou mapu, ve které na vás čekají desítky vedlejších úkolů, krásných výhledů a předevšímdlouhé hodiny zábavy. Vaše cesta povedez nehostinných norských břehů do anglického království a ještě dál.

Veďte nájezdy napříč Anglií, dobijte opevněné osady a získejte bohatství pro svůj lid. Chopte se vedení svého klanu, přijímejte nové válečníky a vychutnejte sivikingský život po svém.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Uplay:
1. Nainstalujte si program Uplay – ke stažení zde: http://uplay.ubi.com/ a klikněte na „DOWNLOAD UPLAY FOR PC“ nainstalujte dle
pokynů.
2. Jestliže ve službě Uplay nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT ÚČET a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Uplay.
4. Na obrazovce Uplay klikněte vlevo nahoře na menu a vyberte „AKTIVOVAT KLÍČ“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MOJE HRY“.
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Parametry

Herní platforma ESDUbisoft Connect