Herní zóna  Hry  ESD Ash of Gods Redemption
ESD Ash of Gods Redemption
ESD Ash of Gods RedemptionESD Ash of Gods RedemptionESD Ash of Gods Redemption
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

ESD Ash of Gods Redemption

Elektronická licence určená pro platformu Steam Ash of Gods je taktické tahové RPG s bohatým příběhem a detailním nelineárním dějem o třech hrdinech, kteří čelí prastarému mytickému zlu. Kapitán Thorn Brenin,strážný Lo Pheng a písař Hopper Rowlieještě nevědí, že se Reapers vrátili a hodlají utopit svět v krvi, aby mohli probudit dřímající bohy. Příběh se může kdykoliv…
Kód: 3682500PN: 8816Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Ash of Gods je taktické tahové RPG s bohatým příběhem a detailním nelineárním dějem o třech hrdinech, kteří čelí prastarému mytickému zlu. Kapitán Thorn Brenin,strážný Lo Pheng a písař Hopper Rowlieještě nevědí, že se Reapers vrátili a hodlají utopit svět v krvi, aby mohli probudit dřímající bohy.

Příběh se může kdykoliv změnit podle vašich rozhodnutí, která občas vedou i ke smrti postavy. Tím však hra nekončí, neboť příběh pokračuje dál bez hrdiny, ale bere v potaz následky jeho sklonu, kterése projeví v budoucích událostech. Nespoléhejte se na to, že vám vítězství zajistí jedna taktika nebo na silný tým – umělá inteligence v Ash of Gods se přizpůsobuje vašemu hernímu stylu a nutí vás postupovat chytře!

Grafika Ash of Gods je kompletně ručně kreslená a využívá hraná videa, čímž vytváří realistické a detailní animace. Atmosféru podtrhuje originální soundtrack odskladatelů hudby ke hrám Zaklínač, Bulletstorm a Shadow Warrior.

Vlastnosti hry:

Podmanivý příběh:

Bohatý a nepředvídatelný příběh se 3 hlavními postavami, z nichž každá má jiný osud, morálku a povinnosti. Skutečně nelineární příběh se 7 naprosto odlišnými konci bez obrazovky „Konec hry“ – všechnyhráčské i nehráčské postavy jsou smrtelné, ale příběh bude pokračovat i bez nich.

Propracovaný tahový soubojový systém:

Soubojový systém je navržený tak, aby obohatil hráčský zážitek a donutil hráče riskovat život členů vlastního týmu.

Neuvěřitelný vizuální styl:

Temný fantasy svět hry Ash of Gods je skutečně neuvěřitelné místo s úžasnými postavami, a to jak z hlediska příběhu, takgrafiky. Soubojové animace byly vytvořeny pomocí rotoskopie, kde jsou natáčeniživí herci, na které se pak nakreslí tynejvěrnější 2D animace. Jedná se o kombinaci nádherné grafiky, okázalé hudby, taktického souboje a silného příběhu.

Následky:

Každé rozhodnutí může změnit běh událostí a osud vaší družiny. Zdroje jsou omezené, takže budete potřebovat všechen svůjostrovtip a veškeré taktické dovednosti.

Výzvy PvE:

S umělou inteligencí můžete bojovat v různých výzvách PvE. Odemykejte si nové postavy, vylepšení a karty a přizpůsobte si taktiku ještě víc podle vlastního stylu.

Soundtrack složil Adam Scorupa:

Všechny skladby napsali slavní skladatelé Adam Scorupa a Krzysztof Wierzynkiewicz, známí díky své práci na sérii Zaklínač a hrách jako Painkiller, Call of Juarez, Eve Online a Iron Harvest. Každou skladbu nahráli živě profesionální hudebníci, často na tradiční nástroje, které sena současných nahrávkách vyskytují jen zřídka. Všechny písně budou dostupné s cover verzemi, autory a kompletními popisky.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam