UPOZORNĚNÍ 6. 06. - 7.06. 2023 Zavřeno OPTIMA
  Herní zóna  Hry  ESD Arma 3 Tanks
ESD Arma 3 Tanks
ESD Arma 3 TanksESD Arma 3 TanksESD Arma 3 Tanks
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

spojkojen

Ověřený zákazník

ESD Arma 3 Tanks

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Arma 3 ve službě Steam. V DLC Arma 3 Tanks vyrazte do boje s těžkou palebnou silou a ve třech zbrusu nových obrněných vozidlech převezměte kontrolu nad bojištěm. Hlavní vlastnosti T-140 Angara – T-140 Angara je hlavní bojový tank ruské konstrukce, který používá frakce…
Kód: 3635867PN: 10680Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 14.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Arma 3 ve službě Steam.

V DLC Arma 3 Tanks vyrazte do boje s těžkou palebnou silou a ve třech zbrusu nových obrněných vozidlech převezměte kontrolu nad bojištěm.

Hlavní vlastnosti

T-140 Angara – T-140 Angara je hlavní bojový tank ruské konstrukce, který používá frakce CSAT. Toto vozidlo je zkonstruováno s cílem maximálního ničivého potenciálu za poskytnutí té nejlepší možné ochrany posádky. Primární zbraní Angary jenové 125mm dělo, které dokáže pálit třirůzné druhy munice a má větší účinný dostřel než děla většiny západních tanků. Sekundárními zbraněmi jsou spřažený kulomet ráže 7,62 mm a těžký kulomet ráže 12,7 mm. Kromě běžné verze tanku T-140 se Angara vyrábí i ve „velitelské“ variantěT-140K, která těžký kulomet nahrazuje 30mm automatickým kanónem, a navíc je vybavena senzory k sdílení dat o cíli s ostatními jednotkami pomocí datového okruhu.

AWC Nyx – Nyx Armored Weapons Carrier (AWC) je původně německé konstrukce, ale frakce AAF si ho licencovala a upravila.Díky malým rozměrům je relativně rychlýa pohyblivý a je možné ho přepravit v podvěsu helikoptérou CH-49 Mohawk. Nyx sevyrábí ve čtyřech variantách: protitankové, protivzdušné, průzkumné a ve verzi sautomatickým kanónem. Všechny tyto varianty chrání pancíř schopný odolat municiráže 7,62 mm, ale jednotlivé varianty se liší různým vyzbrojením nebo vybavením, pomocí nichž pak na bojišti plní konkrétní role. Stejně jako ostatní nová vozidla v tomto DLC, i Nyx je dostupný v několika maskovacích vzorech.

Rhino MGS – Rhino je kolové obrněné bojové vozidlo, které je účelově vyrobeno kboji proti tankům. Díky tomu se vozidlůmtohoto typu říká „stíhač tanků“. Stíhačtanků Rhino MGS má ve výzbroji 120mm kanón schopný střílet různé druhy běžné munice, ale také protitankové řízené střely MARUK ATGM. Sekundární zbraní je spřažený kulomet ráže .338 magnum. Rhino je do boje nasazován i ve variantě UP. Tatovarianta je vybavena dalším těžkým kulometem ráže 12,7 mm na dálkové ovládání azdokonalenou ochranou v podobě klecovéhopancíře a reaktivního pancéřování. Verze UP se tedy více hodí do vojenských operací ve městech (MOUT), nicméně zvyšujeváhu vozidla a omezuje kapacitu pasažérů. Obě varianty stíhače tanků Rhino jsounapojeny na datový okruh, což jim umožňuje zaměřit cíle zpozorované nebo označené vlastními jednotkami.

Minikampaň „Requiem za Altis“ – V průběhu tří misí pro jednoho hráče převezmeteroli tankového velitele AAF a z opačné strany prožijete ofenzivu NATO, které jste byli svědky v původní kampani hry Arma3, „Východní vítr“. V této minikampanivám bude v boji proti FIA svěřeno velenínad novým vozidlem AWC Nyx a později sevám naskytne příležitost usednout do nového hlavního bojového tanku T-140 Angara. Tato krátká minikampaň může dopadnourůzně, což závisí na vašem herním stylua úspěchu.

Ukázka stíhačů tanků – V tomto ukázkovémscénáři pro jednoho hráče si zahrajetejako tankista NATO na palubě nového stíhače tanků Rhino MGS UP. Tento stíhač tanků se může pochlubit podobnou palebnou silou jako hlavní bojový tank, ale co setýče pancéřové ochrany, tak je daleko zranitelnější. Při plnění úkolů tedy budete muset naplno zužitkovat rychlost a manévrovatelnost vozidla Rhino.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam