Herní zóna  Hry  ESD Arma 3 Contact Edition
ESD Arma 3 Contact Edition
ESD Arma 3 Contact EditionESD Arma 3 Contact EditionESD Arma 3 Contact Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

ESD Arma 3 Contact Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam Zažijte pocit skutečného boje v rozsáhlém vojenském sandboxu. Tato přední vojenská hra pro PC nabízí rozmanitý obsah prohru jednoho i více hráčů, přes 20 vozidel a 40 zbraní a neomezené možnosti tvorby obsahu. Je autentická, rozmanitá a otevřená – v Arma 3 zažijete válku.Hlavnísoučásti Arma 3Altis a StratisPorážejtenepřátele na…
Kód: 3499446PN: 8940Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 699   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Cena po registraci:
1 599 Kč
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zažijte pocit skutečného boje v rozsáhlém vojenském sandboxu. Tato přední vojenská hra pro PC nabízí rozmanitý obsah prohru jednoho i více hráčů, přes 20 vozidel a 40 zbraní a neomezené možnosti tvorby obsahu. Je autentická, rozmanitá a otevřená – v Arma 3 zažijete válku.Hlavnísoučásti Arma 3Altis a StratisPorážejtenepřátele na vysoce detailním, zcela otevřeném bojišti, zasazeném do středomořského ostrovního terénu s rozlohou přes 290 km2. Ostrovy Altis a Stratis jsou dynamické světy s rozlehlými městy i zvlněnými kopci, ve kterých zažijete ty nejrozmanitější bojové střety, jaké videohry nabízejí – od jízd tankem po prašných pláních přes pilotování nákladního vrtulníkunad hustými lesy až po vedení asymetrické války ze skalnatých vrchů.Zbraně a vozidlaVyrazte do boje pěšky, řiďte obrněná vozidla nebo vzlétněte k nebesům ve vrtulnících a stíhačkách. Provádějte útokykombinovaných sil ve vzduchu, na zemi ina moři. Na výběr máte přes 20 vozidel,přes 40 zbraní, pestrou nabídku doplňkůk přizpůsobení výzbroje na krátkou i dlouhou vzdálenost a různé typy výbavy navšechno, co můžete na bojišti potřebovat. Rozsáhlý arzenál dostupný v Arma 3 vámotevírá celý svět taktických možností.Hra pro jednoho hráčeSledujte příběh vojáka Bena Kerryho, který se octne uprostřed středomořského konfliktu. Kampaň je rozdělená na tři epizody zaměřené na různéaspekty hry: Survive (Přežij), Adapt (Přizpůsob se), Win (Zvítěz). Projděte siukázkové scénáře, které vám v koncentrované podobě představí rozmanité herní složky Arma 3. Zdokonalte své dovednosti vestřelbě a pohybu v soutěžních střeleckých zkouškách a dokončete výcvik v Arma 3Bootcampu, kde najdete výukové mise projednoho i víc hráčů a specializované výcvikové prostředí ve virtuální realitě.Hra více hráčůBojujte online v rozsáhlémvojenském sandboxu Arma 3. Utvořte družstvo a vyrazte společně proti nepříteli voficiálních režimech hry více hráčů Defend a Seize. Nebo naskočte do některéhoz mnoha oblíbených neoficiálních herníchrežimů vyvinutých komunitou hráčů Arma3. Zažijte novou formu hry více hráčů vrežimu Arma 3 Zeus, ve kterém Game Masteři v reálném čase upravují bojiště pro ostatní.Tvorba obsahuPomocí intuitivníhoeditoru scénářů a užitečných modovacíchnástrojů začněte v Arma 3 tvořit vlastnízážitky. Zažijte platformu plnou obsahuvytvořeného samotnými hráči, od novýchzbraní a vozidel přes strhující scénářepro jednoho hráče až po celé nové režimyhry více hráčů. Sdílejte a objevujte obsah ve Steam Workshopu Arma 3, ze kterého si můžete výtvory ostatních nainstalovat jediným kliknutím.Přepracovaný enginePohyb po bojišti vám zpříjemní nové plynulé animace a devastující atmosféru bojeumocní nový zvukový engine, nová simulace ragdoll (tzv. hadrové figuríny) a vozidla podporující systém PhysX™. Nová generace her ze série Arma stojí na enginuReal Virtuality™ 4, který je do velké míry modifikovatelný a přináší spoustu přelomových inovací, ještě nádhernější grafiku, propracovanou herní simulaci a masivní sandboxové terény.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam