Herní zóna  Hry  ESD Aliens Fireteam Elite Deluxe Edition
ESD Aliens Fireteam Elite Deluxe Edition
ESD Aliens Fireteam Elite Deluxe EditionESD Aliens Fireteam Elite Deluxe EditionESD Aliens Fireteam Elite Deluxe Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

ESD Aliens Fireteam Elite Deluxe Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Ponořte se do ikonického mimozemského vesmíru v Aliens: Fireteam Elite, kooperativní survival střílečce z pohledu třetíosoby, kde je váš tým ostřílených mariňáků nasazen do boje na potlačení rostoucíhrozby xenomorfů. Postavte se tváří v tvář vlnám děsivých xenomorfů a nepřátelským androidům Weyland-Yutani po boku dvou…
Kód: 3249070PN: 8046Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Ponořte se do ikonického mimozemského vesmíru v Aliens: Fireteam Elite, kooperativní survival střílečce z pohledu třetíosoby, kde je váš tým ostřílených mariňáků nasazen do boje na potlačení rostoucíhrozby xenomorfů. Postavte se tváří v tvář vlnám děsivých xenomorfů a nepřátelským androidům Weyland-Yutani po boku dvou hráčů nebo vojáků UI a probojujete sečtyřmi jedinečnými kampaněmi, které do mimozemského vesmíru vnášejí nové příběhy. Vyberte si z široké škály tříd, zbraní, výstroje a výhod a vytvořte a přizpůsobte si vlastního koloniálního mariňáka,se kterým budete bojovat v této nervy drásající hře o přežití.

ULTIMÁTNÍ LOV

Hrajte klíčovou roli v epických událostech, ke kterým dochází 23 let po původnítrilogii Alien, jako koloniální mariňákna palubě UAS Endeavour, bojující protiděsivé hrozbě xenomorfů. Ohromující vizuály, ikoničtí nepřátelé, realistická prostředí, silné zbraně, futuristické vybavení a děsivá zvuková kulisa v kombinacis novými příběhy v sérii opakovatelnýchkampaní rozšiřují příběh z filmových trháků.

PŘEŽIJTE HNÍZDO VETŘELCŮ

Postavte se tváří v tvář více než 20 typům nepřátel, včetně 11 různých xenomorfův evoluční linii od facehuggerů po pretoriány, z nichž má každá forma vlastní inteligenci a způsob napadení, obelstěnía vykuchání zranitelných mariňáků. Využívejte krytí a ovládněte týmovou strategii, abyste přežili mimozemské hrozby, které se na vaše komando hrnou ze všech stran, vylézají ze všech dveří a ventilačních otvorů, protahují se škvírami ve zdech a stropech a útočí z temnoty se zlověstnou dravostí.

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉ KOMANDO

Vyberte si z pěti jedinečných tříd – Střelec, Ničitel, Technik, Doktor a Průzkumník – každá nabízí vlastní speciální schopnosti a perky postavy. Využijte rozsáhlý arzenál více než 30 zbraní a více než70 režimů/příslušenství a zastavte mimozemskou hrozbu. Pomocí inovativního panelu perků si můžete upravit a vylepšit své schopnosti, a s jedinečným systémem karet výzev získáte přístup ke každé misikampaně, která nabízí nový zážitek při každém hraní.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC